GTA 5 crack indir sorunsuz

0
 

GTA 5 crack indir sorunsuz Türkçe Yama
 

GTA 5 crack indir sorunsuz
 

08-04-2015 TARİHİYLE SİZLERLE FULL SÜRÜM ÇIKTI

GGrand Theft Auto V Crack

Grand Theft Auto V Crack

Grand Theft Auto V Crack/a>,

CRACK HAKKINDA :
CRACK FİFA 15 GİBİDİR.
WİNDOWS 7 64 BİT’DE ÇALIŞMAKTADIR.
SİSTEM OLARAK TEST EDİLMEMİŞ OLUP 3DM TARAFINDAN ÇIKARILMIŞTIR. WİN7 64 BİT DE SORUNSUZ ÇALIŞTIĞI SÖYLENMEKDE. WİN8 DE TEST EDİP DENEYİNİZ ARKADAŞLAR DENEYEN AKRADAŞLAR ALTA YORUMLARA YAZABİLİRLER.

KURULUM YAPMADAN ÖNCE VİRÜS PROĞRAMINIZI DEVRE DIŞI BIRAKMANIZ GEREKMEKDE.

Genç bir sokak dolandırıcısı, emekli bir banka soyguncusu ve korkunç bir psikopat suç dünyasının, ABD hükümetinin ve eğlence sektörünün en dehşet verici ve dengesiz üyelerine bulaşınca, kimseye, özellikle de birbirlerine güvenemedikleri bu acımasız şehirde hayatta kalmak için bir dizi tehlikeli soyguna imza atmak zorunda kalırlar.

PC için Grand Theft Auto V, önemli görsel ve teknik güncellemeler sunarak Los Santos ve Blain County’i daha büyüleyici hale getiriyor. Torrent oyun Sitesinden ulaşabilirsiniz. Görselleri 4K çözünürlükte 60 fps’de oynatabilen oyuncular, büyük ölçüde artırılan çizim mesafesine ek olarak aşağıdakileri içeren bir dizi ilave ve iyileştirme tecrübe edecek:

gta 5 indir yeni gelen içerikleri sizlere sunuyoruz içerikler geniş paket içinde sunulmakda

• Yeni silahlar, araçlar ve etkinlikler
• İlave yabani hayat
• Daha yoğun trafik
• Yeni bitki örtüsü sistemi
• Geliştirilmiş hasar ve hava durumu efektleri ve çok daha fazlası

Tüm bu özellikler, olağanüstü çözünürlük, ışıklandırma, gölgeler ve dokulara yönelik iyileştirmeler ve akıcı kare hızı ile geliştirilmiştir.

Grand Theft Auto V ve Grand Theft Auto Online aynı zamanda Birinci Şahıs Modu ile oyunculara Los Santos ve Blaine County’nin şaşırtıcı derecede detay içeren dünyasını yepyeni bir deneyimle keşfetme şansı sunacak.

PC için Grand Theft Auto V, oyunculara oynanış klipleri oluşturup bunları doğrudan Social Club ve YouTube’da yayınlamalarını sağlayan eksiksiz bir düzenleme araçları seti sunan yeni Rockstar Editor’ı da içeriyor.

Ayrıca, Grand Theft Auto V ile dinamik ve sürekli gelişen Grand Theft Auto evreni olan Grand Theft Auto Online birlikte sunulacak. PC için Grand Theft Auto Online geliştirmelerinden biri, 30 kişiye kadar çevrimiçi oyun olanağı sunan oyuncu sayısı artışı olacak. Grand Theft Auto Online’ın ilk yayınlanışından bu yana üretilen tüm mevcut oyun yükseltmeleri ve Rockstar tarafından geliştirilen içerikler PC için de sunulacak ve bunlara daha fazlası eklenecek.

   

GTA 5 crack indir sorunsuz
   

GTA 5 crack indir sorunsuz Full crack İndir
   

GTA 5 crack indir sorunsuz MultiPlayer Yaması İndir
 
19.397
OYUN BILGILERI 3 sene önce eklendi
GTA 5 crack indir sorunsuz

Tür: Ek Paketler (Crack)

Platform: PC

Boyut: 437 MB

Crack: 3MD

Tarih: 15-04-2015

Dil: İNGİLİZCE

BENZER OYUNLAR
Far Cry 5 İndir
221.823 bakılma
YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?

2018 EN GÜNCEL OYUNLARINI TAKİP EDİN!

Sayfayı Beğen

GÜNCEL OYUNLARI TAKİP EDİN!