Gta 6 ne zaman çıkacak

2
 

Gta 6 ne zaman çıkacak Türkçe Yama
 

Gta 6 ne zaman çıkacak
 

Gta6 ne zaman çıkacak

GTA VI NE ZAMAN ÇIKACAK
Rockstar Games adlı oyun şirketi tarafından yapılan Gta serisi aksiyon oyunları 1997 yılında piyasaya çıktığı günden bugüne kadar milyonlarca kullanıcıya ulaşmış ve bu kullanıcılar tarafından sürekli olumlu yorumlar almıştır. Gta IV serisini 2008 yılında piyasaya çıkartan ve büyük ses getirmesi ile birlikte Gta V adlı oyununu da 2013 yılında piyasaya süren oyun yapımcısı şirket 2017 yılının ortalarına gelinmesi ile birlikte Gta serisinin yeni oyunu merak konusu olmaya başlandı. Diğer oyunlarında torrent oyun indir olarak kullanıcılar ile buluşması ise bu oyunun da torrent destekli olup olmayacağı konusunu açmaya başladı. Gta serisinin her bir oyunu arasında yapımcı şirketin 5 yıl ara verdiğini göz önünde bulundurursak Gta oyununun 6. Serisi 2018 yılının ortalarında çıkabileceği tahmin ediliyor.
GTA VI MODLARI
Gta serilerinin tamamında bulunan çeşitli modlar sayesinde oyuna çeşitli modlar ile araçlar vs. paketler eklenebiliyordu. Şu anda en büyük merak uyandıran konulardan birisi de işte tam olarak bu. Oyunseverler tarafından sıkça sorulan Gta serisinin son torrent oyun’u ile birlikte modlar eklenebilecek mi? henüz bu konuda bir açıklama söz konusu değil. Fakat büyük ihtimal ile diğer serilerde olduğu gibi bu seride de mod seçenekleri gelecek ve oyun modlara olan desteğini sürdürecektir diye tahmin ediliyor.
GTA VI TORRENT
Gta serisinin 2018 yılının ortalarında çıkarılması beklenilen oyununda da torrent seçeneğinin olması beklenmekte. Bu seçenek sayesinde rahat bir nefes alan oyunseverler oyuna kolayca sahip olabiliyorlar. Çok üst düzey özellikler isteyecek olan bu oyun bakalım ne tür teknolojileri ve hikâyeleri kullanarak piyasaya sürülecek. Hep birlikte bekleyerek zaman içerisinde Gta VI oyununun oyunseverlerin ne tür ihtiyaçlarını karşılayabileceğini göreceğiz.

   

Gta 6 ne zaman çıkacak
   

Gta 6 ne zaman çıkacak Full crack İndir
   

Gta 6 ne zaman çıkacak MultiPlayer Yaması İndir
 
3.593
YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?

2018 EN GÜNCEL OYUNLARINI TAKİP EDİN!

Sayfayı Beğen

GÜNCEL OYUNLARI TAKİP EDİN!