Guild of Dungeoneering indir

0
   

Guild of Dungeoneering indir Türkçe Yama
 

Guild of Dungeoneering indir - Full PC Türkçe
   

Guild of Dungeoneering indir

Guild of Dungeoneering indir

Eğer, rüşvet ikna ve nihai zafer için lonca geri yüklemek için bir arayış kendi maceralarını yoluyla kahramanları koaksiyel olarak nihai Dungeon Master ol!
Dungeoneering Guild bir twist ile bir dönüş tabanlı bir zindan paletli: Eğer etrafındaki zindan inşa yerine kahraman kontrol. Senin Lonca deste alınan kartlarını kullanarak, Odalar, canavarlar, tuzaklar uzandı ve tabii yağma! Bu arada senin kahraman gitmek ve ne mücadele nerede kendi kararlarını yapıyor. Ama o zindan derebeyi almak için yeterince güçlü olacak? Zindanda arasında size maceracı yeni sınıflar çekmek için ve daha güçlü öğeleri ve olaylar kartların senin deste genişletmek için yeni odalar inşa sizin Guild yönetmek çalışır.

Özellikler
• kahramanlar sizin yavru kuş grubunun kontrolünü ele ve zaferi onları lider tarafından Dungeon Master olarak eski ihtişamını lonca Restore! (Tabii bir kaç yenilgiler itiraf sonra)

• Entice, koaksiyel ve stratejik yerleştirerek odaları, canavarlar tarafından inşa zindan temizlemek için kahramanlar rüşvet ve dağıtılan kartlardan yağma

• Eğer kahramanın kişiliği ve özellikleri her tanıyın, mevcut kahramanları yükseltme ve onların azap göndererek tutmak için yeni stratejiler denemek ise yeni kahramanlar ekleyin!

• iyi lonca yönetin ve yukarı seviyeye ve daha fazla oda ve ekipman kilidini akıllıca sabit Kazanılan ‘zafer’ geçirirler. Lonca geliştirilmesi ilerleme ve nihai zindan derebeyi aşağı çekmek gibi zor zindan yenerek daha iyi bir şans var demektir
torrent-oyunindir.com Farklı ile sizlerle..

 

Guild of Dungeoneering indir
 

Guild of Dungeoneering indir Full crack İndir
         

Guild of Dungeoneering indir Oyun Hakkında Yorum Ve Görüşlerinizi Bizimle Paylaşınız.

 

Guild of Dungeoneering indir - Full PC Türkçe
 
925
OYUN BILGILERI 2 sene önce eklendi
Guild of Dungeoneering indir

Tür: PC OYUNLARI, Simulasyon Oyunları, Strateji Oyunları

Platform: PC

Boyut: 195 MB

Crack: PLAZA

Tarih: 14-07-2015

Dil: İNGİLİZCE

Etiketler: , , , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?

Anında Yeni Oyunlardan Haber Alın.

Sayfayı Beğen 🙂

GÜNCEL OYUNLARI TAKİP EDİN!