Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
GUILTY GEAR Xrd -SIGN- resimler

GUILTY GEAR Xrd SIGN indir

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
 
 
 
   

GUILTY GEAR Xrd SIGN PC – FULL İNDİR

GUILTY GEAR Xrd SIGN PC – FULL TORRENT İNDİR ,GUILTY GEAR Xrd -SIGN Devrimci grafik, 2016 bilgisayar oyunları Ezici savaş sistemi! 1998 yılından itibaren mirasını taşıyan, “Guilty Gear” serisine yeni ek gelir! Tüm görseller, özellikle karakterler, tam 3D yeniden çizilmesi en ince ayrıntısına kadar tweaked ve el-cilalı animasyon ustaları tarafından en kaliteli elle çizilmiş anime etkiyi üretmek için olmuştur!

Oyunun savaş sistemi de “Roman İptal” çekirdek sistemi var üzerinde merkezi bir vurgu ile, yeniden canlanmış oldu! Bu yeni sistem ile kendi oyun planı hazırlamak ve kendi savaş stratejinizi zanaat!
Yeni ve eski 17 karakter Çatışması!
Sol ve Ky itibaren önceki Guilty Gear serisi 12 karakter toplam 5 tamamen yeni karakterler GUILTY GEAR Xrd -SIGN- onların ilk görünüme sahip, birlikte savaşa almak! Mücadeleye katılmadan Bedman, Sin, Ramlethal, Elphelt ve Leo ile mücadele daha yoğun olur!
* Günah, Elphelt ve Leo oyun para birimi kullanılarak açılabilir, ya da kolayca kendi DLCs satın alarak elde edilebilir.
Benzersiz Oyun Modu
Sin ve “TUTORIAL Mode” Sol komik bölüm boyunca dövüş oyunları ipleri öğrenin ve kendinizi diğer eğitim modlarında tüm görevleri tamamlamak için meydan deneyin! Çizimler ve BGMs “GALERİ Mode” kilidi açılabilir ve oyuncular gibi Ky Gunflame ateş sahip olarak diğer karakterler farklı hamle ile “MOM modunda” kullanım için en sevdikleri karakterleri özelleştirebilirsiniz!
Yeni “ÖYKÜ Mode” Guilty Gear irfan açılmak için bir araya harmanlanmış TV animasyon, standart Macera oyunları birleştirerek eşsiz bir yaklaşım sergiler.
AĞ MODU
“Sıra Maçı” diğer oyuncular ile bahis ve savaş üzerine kişisel sıralama puanı yerleştirin, ya da sadece herhangi perdelerin olmadan yeni “Player Match” modunda tadını çıkarın!
Yeni Oyuncu Maç odasında dünya çapında oyuncular ile iletişim ve savaş için koltuk almak! Buna ek olarak, Sıra Maç sıraya bir giriş ayarlayabilir ve yukarı eşleştirilecek beklerken böyle “ARCADE” ve “EĞİTİM” gibi diğer çevrimdışı oyun modları erişebilirsiniz.

Sen de onların Oyuncu Maç odalarında girerek diğer oyuncuların maçları spectate ve seyirci koltuğuna alabilir!

GUILTY GEAR Xrd SIGN indir YAPILAN YORUMLAR