Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Hacknet indir

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (PUAN VER)
Loading...
 
 
 
   

Hacknet indir

Hacknet PC indir

Hacknet PC için bir sürükleyici, terminal tabanlı hack simülatörü. Eğer ölüm basında kaza olmayabilir yeni ölmüş bir hacker, yönergeleri izleyin bir tavşan Høie aşağı dalarlar. Eski okul komut istemleri ve gerçek hack işlemleri kullanarak, en az el tutma ve keşfetmek için sırlarla dolu zengin bir dünya ile gizemi çözmek gerekir.

Bit, gezegendeki en invaziv güvenlik sistemi oluşturmak için sorumlu bir hacker, öldü. O yalnız bir kullanıcı için otomatik e-postalar yönergeleri göndererek, 14 gün, onun failsafe tekmeler için kendi sistemine yeniden başarısız olduğunda. Bu kullanıcı olarak, gizemi çözmeye ve Hacknet-OS yanlış ellere düşmek değil emin olmak için size kalmış.

Toplam başlayanlar gerçek dünya uygulamaları bir kavrayışa olsun ve izin veren bir destek sistemi sunarken, kişisel gizlilik uçucu doğasını keşfetmek, kurumsal açgözlülük yaygınlığı ve internet korsanları gizli güçler, Hacknet, gerçek bir hack simülasyon sunar komutlar oyun boyunca bulundu.
Özellikler

Gerçek UNIX komutları dayanarak, Hacknet gerçek hack, bunun değil Hollywood tarzı sürümü üzerinde duruluyor. Bu gerçekten sürükleyici bir deneyim yaratıyor ve sağ güvenlik duvarları kırmaya çalışırken kalın oyuncular koyar.

Bir hacker öldü ve basında eklemek yok. Otomatik failsafe sistemi – – Eğer onun “hayalet” ile temasa zaman yeraltı hacker karanlık ve karanlık dünyasına çekilir ediyoruz.

Sen yanılsama kırmak için hayır “seviyeleri” veya bariz oyun elemanları ile kalıcı sanal dünyada içine sokmak. Bit gelen e-postaların rehberlik takip ya da sadece ipuçları ve farklı sistemleri keşfetmek gibi bulmak bilgi parçacıkları aşağı kovalayan, tavşan deliğinden aşağı dalış.

Elini tutarak ya dumbing değil iken, oyunun tasarımı ve öğrenme eğrisi önceden hiçbir terminali deneyime sahip olanlar bilenler mutlu mesut iken zevk verir.

Carpenter Brut (Hattı Miami) ve Remi Gallego (AKA Algoritma) de dahil olmak üzere yeraltı sanatçıları içeren film müziğinin ritmiyle Hack.
Film müziği Alternate Acenta ile birlikte imal edilmektedir.

Hacknet PC için bir sürükleyici, terminal tabanlı hack simülatörü. Eğer ölüm basında kaza olmayabilir yeni ölmüş bir hacker, yönergeleri izleyin bir tavşan Høie aşağı dalarlar. Eski okul komut istemleri ve gerçek hack işlemleri kullanarak, en az el tutma ve keşfetmek için sırlarla dolu zengin bir dünya ile gizemi çözmek gerekir.

OYUNCU YORUMU :

Hacknet adı üstünde hack simulasyoncuğu. Türe alışkın olanlar için anlatmaya gerek yok ama daha önce hack temalı oyunlar oynamamışlar için kısaca bahsedeyim. Oyun sizden kimliği belli olmayan kişilerden gelen mail’lerdeki kontratları gerçekleştirmenizi istiyor. Bunlar genellikle oyun boyunca hemen hemen aynı prosedürde ilerleyen(port açmak, firewall çözümlemek gibi.) ancak içerik açısından çok çeşitli ve senaryoyu güzelleştiren kontratlardan oluşuyor.

Oyun sizden mükemmel bir kod ve komut bilginiz olmasını felan istemiyor hatta hiç bilmeyen birisi bile tutorialdan ve oyun içi “help” komutundan bir çok komuta erişebilir. Lakin işin eğlenceli kısmı bu basit duran komutları gittikçe zorlaşan puzzleları çözmekte kullanmak ve kontrat tamamladıkça da hacker dünyasında şöhretinizi tavan yaptırmak.

Yukarıda da bahsettigim gibi oyun tam bir simulasyon değil. Ama gerçeğe oldukça yakın tasarlandığı için; kaldı ki burada belki de %0.01 imiz gerçekten hacker olarak hayatını sürdürüyordur; sizi oldukça tatmin ediyor. Bunlar hep oyunun artı hanelerine yazılabilecek şeyler.

Oynanış süresinin de oldukça uzun olduğunu belirtmekte fayda var. Zaten oyundaki tüm içeriği okumak isterseniz saatlerinizi alıp götürebilir.

Gelelim oyunun negatif yanlarına. Açıkçası buraya çok fazla bir şey yazamayacağım çünkü teknik anlamda oyunda sorun yok. Bazı ufak tefek buglar olabiliyor ama game-play’i etkileyecek tarzda şeyler değil o yüzden sorun etmiyoruz. (tartışma bölümündeki bugların hepsini deneyimlemedim ama olabiliyor) Belki en çok eleştirebileceğimiz yer oyunun hep aynı mantıkta ilerlemesi (hacklerken uyguladığımız prosedür) olabilir ama dediğim gibi bunu da oyundaki hem diyalog text dosyaları hem de hacklerken kullandığımız yardımcı script programlarımızın çeşitliliği bu sorunun da üstünü örtmüş oluyor.

Kısaca oyunu övmek için yeterli sebep var. Kaldı ki hack türünü seviyorsanız (Mr.Robot izleyenler oyunu indirmeye başladı bile) kaçırmamanız gerekiyor

  • OS: Windows XP
  • Processor: 2.0 GHz
  • Memory: 512 MB RAM
  • Graphics: GeForce 8800 or Radeon® HD4800 series, 512 MB of memory
  • Hard Drive: 100 MB available space

 

Hacknet indir BENZER İÇERİKLER
Hacknet indir YAPILAN YORUMLAR