Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Hearts of Iron IV PC FULL indir

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
 
 
 
 
 

Hearts of Iron IV PC FULL indir

Hearts of Iron IV PC FULL indir komuta merkezine savaş kalbi, pazarlık ya da işgal, zafer ve savaş ulusun için rehberlik edecek. WWII çok dengenin güç tutun.

Dünyanın en büyük askeri lider olarak yeteneğini göstermek zamanıdır. Eğer anmada veya tarih değişecek? pahasına zafer elde ederek dünyanın kaderi değişecek?

Ana Özellikler:
Toplam stratejik savaş: Savaş sadece karada, denizde ve havada kazandı değildir. Ayrıca kadın ve erkek kalplerinde ve zihinlerinde elde ediyor.
Otantik gerçek zamanlı savaş simülasyon: WW2 büyük komutanlar zaman araçları ile savaşa edelim; tanklar, uçaklar, gemiler, silahlar ve kitle imha silahları yeni keşfedilen.
Herhangi bir ulusun denetimini üstlenecek: zafer için çaba büyük güçler veya Fırtınayı çalışırken küçük ulusların seçin.
senin savaş dünyayı çevirin: mevsimler, hava durumu ve arazi ile tam bir topografik harita tam İkinci Dünya Savaşı zaman aralığını yaşayın. Kar, çamur, fırtınalar da güçlü müttefiki ve acımasız bir düşman ikisi de olabilir.
Anlaş veya irade zorlamak: Gelişmiş siyaset ve diplomasi sistemleri, form hizip Deneyim, kaynaklar için ticaretle iştigal ve partiye bakanları atar.
Yoğun Çevrimiçi Combat: en fazla 32 oyuncu için rekabetçi ve işbirlikçi hem multiplayer savaş. çapraz platform çokluoyuncu bulunmaktadır.
senin milletine eşsiz bir avantaj sağlamak: Tüm büyük güçler kendi benzersiz kimliğini almak esnek teknoloji sistemi, yaşayın. araştırma ve ordu deneyimi ile detaylı tarihi tankları ve uçakları geliştirin.

Herkes alırsınız:
Polonya: United ve Hazır:
A Free DLC Polonya, tanklar ve uçaklar, 2d varlıklar ve tarihi hassasiyeti için ekstra lider portreler için yeni 3d modeller için benzersiz bir odak ağacı ekler.
Forum Avatar
Duvar kağıdı
Hearts of Iron IV Türkçe yama çalışmamız en kısa sürede başlıcaktır.
TR De ilk bizde www.torrent-oyunindir.com Paylaşılmıştır. .

Türkiye ilk bizde Her zamanki gibi.

Çıkış Tarihi: 06 HAZİRAN 2016

OYNANIŞ VİDEOSU EKLENMİŞTİR. www.torrent-oyunindir.com

Hearts of Iron IV PC FULL indir BENZER İÇERİKLER
Hearts of Iron IV PC FULL indir YAPILAN YORUMLAR
Borsa Döviz Kurları