Hegemony III The Eagle King İndir – Full

0
 

Hegemony III The Eagle King İndir – Full Türkçe Yama
 

Hegemony III The Eagle King İndir – Full
 
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Hegemony III The Eagle King İndir – Full

Hegemony III The Eagle King İndir – Full Roma Hegemony III Tüm DLC Dahil, antik İtalya’nın kabileleri üzerindeki denetiminü yavaş yavaş genişletti. Fakat sınırları gürce bağımsız Güney sahillerindeki Yunanlılara tecavüz ederken, denizden yardım isteyen iddialı bir genç kral çağırıyorlar. Zafer için arzuli olan Epir’in “kartalı” olan Pyrrhus, ordularını toplar ve İtalya’ya doğru yola çıkarlar. Makedonya’dan phalangitler, Thessaly’dan gelen süvari ve Mısır’dan seyrek bulunan Savaş Filleri Pyrrhus, Roma dünyasının en korkunç savaşçıları ile Roma’ya meydan okuyacak. Fakat zaferin bedeli yüksek olacak ve Pyrrhus’un hırsları Romalıları geri adım atmaktan vazgeçmiyor. Kartal Kralı kendini bir sonraki İskender olduğuna inanıyor ve kendi imparatorluğunu yeni bir imparatorluğa kadar taarruz etmeyi planlamıyor.

Yeni Tarihsel Kampanya
III. Hegemonya’nın ilk tarihsel senaryosu, kendisine yeni bir imparatorluk kurmak için Roma’ya karşı savaşan Kartal Kralı Epir Pyrrhus’un kampanyalarını izlemektedir. Yepyeni senaryo, yazılı savaşları, tarihi notları ve iki düzineden çok yeni hedefi içeriyor.

Genişletilmiş Harita
Genişletilmiş harita, 20’den çok yeni kent ve Epirus, Syracuse, Mamertines ve daha çoksını içeren bir düzine yeni hizip ile orijinal sandbox’a Sicilya adasını ekliyor.

Yeni İstila Sandbox Modu
İtalya’nın Gallic ve Epirote istilalarından esinlenerek, kum havuzunu özelleştirilmiş bir orduyla ve başlangıç ​​kentleri olmadan görülmemiş bir biçimde çalın. Orduyu yeni bir imparatorluğa doğru ilerlettiğinizde, yeni hedefler ittifaklar kurmanıza ve rakipleri korkutmanıza izin verir.

Yeni Birimler
Pyrrhus’un Savaş Filleri, Makedon Phalangitler, Thessalian Süvari ve daha çoksı dahil olmak suretiyle güçlü yeni birimlerle savaşın.

Genişletilmiş Deniz Harpleri
Yeni gemi, taktik ve mekanikle genişletilmiş deniz kampanyası

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
 

Hegemony III The Eagle King İndir – Full
 

Hegemony III The Eagle King İndir – Full Full crack İndir
       

Hegemony III The Eagle King İndir – Full Oyun Hakkında YORUM ve Düşüncelerinizi Bizimle PAYLAŞIN

  
1.691
OYUN BILGILERI 6 ay önce eklendi
YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?

Anında Yeni Oyunlardan Haber Alın.

Sayfayı Beğen 🙂

GÜNCEL OYUNLARI TAKİP EDİN!