Heliborne İndir – Full

1
 

Heliborne İndir – Full Türkçe Yama
 

Heliborne İndir – Full
 

Heliborne – Helikopter oyunu indir

Heliborne Simulasyon helikopter oyunları 2018 oyunları arasında yerini aldı. 1950’lerin klasik makinelerinden 21. yüzyılın modern silahlıklarına kadar dünyadaki en iyi helikopterlerin kokpitinin arkasına geçin. Arkadaşlarınızla görevlerinizi oynayın ve çeşitli çok oyunculu modlarda dünyanın dört bir yanından oyuncularla rekabet edin! Konumları güçlendiren ve tedarik hatları oluşturan zemin kuvvetlerinin hareketini destekleyeceğiniz dinamik bir savaş alanına katılabilirsiniz.
HELİKOPTER KOMBAT OYUNLARININ GERİ DÖNÜŞÜMÜ
Heliborne, neredeyse unutulan bir türün helikopter aksiyon oyunlarının büyük dönüşünü işaret ediyor! Burada tarihsel çatışmalara dalmak, gerçek dünyadaki konumlardan esinlenen haritaları keşfetmek ve acımasız hava-hava ve hava-yer savaşı yapmak için harekete geçeceksiniz.

 

3 farklı sınıfın üzerinde dağıtılan 40’tan fazla helikopteri uçurarak, tanklar, birlikler ve uçaksavar topçuları kadar diğer pilotlarla da savaşacaksınız. Skirmish (King-of-the-Hill tarzı modu) veya Frontline (üsleri oyuncular tarafından yakaladığından, kara araçları konvoylar halinde yumuşatır ve üsleri ve konumları güçlendirmek için haritanın ilerlemesini sağlar) gibi çok oyunculu modlarda beceri testler yaparsınız, ya da yalnız yeni tek oyuncu görevlerini oynamak.

 

Heliborne’da, silahlı çatışmaların gerçeklerini sadakatle yeniden yaratmak ve dinamik ve gerçekçi bir oyun modeli üretmek istedik. Ayrıca döner kanatlı uçakların gelişimi hakkında daha fazla bilgi edinme şansını bulacaksınız. Oyun yıllar boyunca helikopter savaşını değiştiren teknolojik yeniliğe odaklanan farklı tarihsel dönemleri gösteriyor. Örneğin, her bir helikopterin yükü tamamen, aktif savaş tiyatrolarında ve operasyonlarında kullanılan silah sistemlerine dayanıyordu. Helikopterlerimizde tarihsel olarak doğru olmayan bir silah yükü görmüyorsunuz!
ŞİMDİ HELİBOnE YAPIN:
YENİ! AI yeni tek kişilik modda savaşın!
Dinamik bir dövüş oyununda kendinizi kaybedin
1955’ten 2000’li yıllara kadar 40 efsanevi helikoptere uçtu
100’den fazla olası yük değişimi kullanma
Tonkin Körfezi (Vietnam), Nguyen Hue (Vietnam) Operasyonu, Badakhshan Eyaleti (Afganistan), Khost Bölgesi (Afganistan) ve Kosova da dahil olmak üzere geniş açık haritalar
yeteneklerinizi tek oyuncu, co-op ve rekabetçi çok oyunculu oyuncularda 16 oyuncuya kadar test edin
Yolunuzu oynayın: gamepads, uçuş sopaları ve klavye ve fare tam destek!

   

Heliborne İndir – Full
   

Heliborne İndir – Full Full crack İndir
   

Heliborne İndir – Full MultiPlayer Yaması İndir
 
4.498
OYUN BILGILERI 12 ay önce eklendi
Heliborne İndir – Full

Tür: Simulasyon Oyunları

Platform: PC

Boyut: 3.20 GB

Crack: HI2U

Tarih: 23-10-2017

Kaynak: https://www.torrentabi.com/

Dil: Türkçe (Desteklenmiyor), İngilizce, Rusça, Fransızca, İtalyanca, Almanca, İspanyolca, Japonca, Korece, Basitleştirilmiş Çince, Geleneksel Çince

Etiketler: , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?

2018 EN GÜNCEL OYUNLARINI TAKİP EDİN!

Sayfayı Beğen

GÜNCEL OYUNLARI TAKİP EDİN!