HEPH PC İndir – Full

0
 

HEPH PC İndir – Full Türkçe Yama
 

HEPH PC İndir – Full
 

HEPH PC İndir – Full

HEPH PC İndir – Full “Gemiyi güvenli bir şekilde eve götürmek misyon, varlığımızın nedeni, tek görev ve görevin başarılması gerekir …”

Uzaylılığı ele geçirme arayışımızda, insanlar daha az mükemmel olsalar dahi bu fethi gerçekleştirmeye yönelik daha fazla teknoloji geliştirmeye çabalıyorlar, ancak bu, her yönden ilerlemeye devam eden bir çalışmadır. “HEPHAESTUS” mevcut en ileri teknoloji uzay teknolojisidir, şimdiye kadar olan tüm uzay kazalarını ayrıntılı bir şekilde inceledikten sonra geliştirilen avans alanı çalışmaları alanında beceri ve uzmanlığın en iyisini harekete geçirir. Geçmişte yaşanan tüm trajedileri öğrenme eğrisine dönüştürdük ve bu programın herhangi bir bölümünü geride bırakan ve mükemmel bir teknoloji yakaladık.
Oynanış
Üçüncü parti hayatta kalma korku oyunu HEPH alanında kendi türünün en iyisini sunuyoruz. Oyuncu, tekneyi eve güvenli bir şekilde kumanda etme rolü üstlenen gerçek bir oyuncu deneyimi oyunu. Burada oyuncu, arızalı bir teknenin sonucunda kriyojenik bir uykudan yeni çıkan, otomatik olarak alfa erkek rolünü üstleniyor ve gemiyi talihsiz serbest düşüşten uzaklaştıracak ve her ihtimale karşı başlangıçtaki planlanan hedefe geri döndürüyor. Geminin, çoğu durumda arızalı kaynaklarla sınırlı olarak evde olmasını sağlamak, tamamen oyunun yaratıcılığına ve üstün sorun çözme becerisine bağlıdır ve bu, gerçek eğlencenin türetileceği yerdir, dolayısıyla oyun planının doğuşudur!

HEPH, tüm ekibi ve geminin başarılı olmasını sağlamada hayatta kalabilmek için oyuncunun sezgisinin gerekli olduğu, tamamen kapsayan bir oyuncudur. Bir saç artışı ve heyecan verici bir deneyim bitmeyen olmayı vaat ediyor ve oyunun daha muhteşem bir versiyonu olabilmesi için oyuncuların geribildirimlerini geliştirmeye devam edeceğiz, oysa bizim oyuncumuzun çoğunun ona katılmaktan gurur duyacağı bir versiyon.

   

HEPH PC İndir – Full
   

HEPH PC İndir – Full Full crack İndir
   

HEPH PC İndir – Full MultiPlayer Yaması İndir
 
959
OYUN BILGILERI 1 sene önce eklendi
HEPH PC İndir – Full

Tür: Aksiyon Oyunları, Macera Oyunları

Platform: PC

Boyut: 1,2 GB

Crack: PLAZA

Tarih: 26-01-2017

Dil: ingilizce

Etiketler: , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?

2018 EN GÜNCEL OYUNLARINI TAKİP EDİN!

Sayfayı Beğen

GÜNCEL OYUNLARI TAKİP EDİN!