Her Majestys SPIFFING indir – Full

0

Her Majestys SPIFFING indir – Full

Her Majestys SPIFFING indir – Full Her Majestys SPIFFING 2016 yazında siyasi gelişmelerin sonrasında gelen hadiseler sonrasında İngiltere, kendini giderek küresel toplumdan izole etti. Kraliçe, bu kez büyük bir ulusun çöküşünden dolayı küstahlık gösteriyor; Kraliçe, Westminster’teki seçilmiş temsilcilerin İngiltere’yi yönetmek amacıyla bundan sonra ideal olmadığı neticesine varmışlardır.

Parlamentoyu eriten, Birleşik Krallık’ı otokratik bir hükümete geri gönderen iyileştirmeler ani ve geniş kapsamlıydı. Bununla birlikte, pragmatist hiç olmadığı kadarıyla, Majesteleri İngiltere’nin komplikasyonlarını göz önüne alarak, yeryüzünde bir iktidar mevkisine dönmekle karşı karşıya kaldıysa, belki de ilgisini diğer yerlere çekmenin süreyi geldi …

S.P.I.F.F.I.N.G’yi kurmak (Yeni Galaksileri Yaşamak İçin Özel Gezegensel Araştırma Gücü) Majesteleri yeni bir Galaktik İngiliz İmparatorluğu kurmak amacıyla yıldızlara döndü!

Yakındaki fütüristik uzay gemisi HMSS İmparatorluk ve mürettebatının (seçkin kıdemli ve centilmen Yüzbaşı Frank Lee’nin İngilizce ve Aled, onun yumUşak tavırlı Güney Walean meslektaşı) komutasını varsayarsak SİZ, kozmosa girip bulmacaları çözecek, esprili şaka yapacak, şununla uğraşacak: Sinir bozucu bir klostrofobi, yavaş yavaş Kraliçe ve Ülke amacıyla kozmik radyasyonun sıksık maruz kalmasına mağlup düşer vb.

Heck, yol boyunca, kendi galaksiler arası talepleri ile kozmosa uğrayan diğer birkaç milletle karşılaşabilirsin …

564
OYUN BILGILERI 1 sene önce eklendi
Her Majestys SPIFFING indir – Full

Tür: Macera Oyunları

Platform: PC

Boyut: 3.80 GB

Crack: codex

Tarih: 07-12-2016

Dil: ingilizce

Etiketler: , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?

2018 EN GÜNCEL OYUNLARINI TAKİP EDİN!

Sayfayı Beğen 🙂

GÜNCEL OYUNLARI TAKİP EDİN!