Herald An Interactive Period Drama Book I and II İndir – Full

0
  

Herald An Interactive Period Drama Book I and II İndir – Full Türkçe Yama
 

Herald An Interactive Period Drama Book I and II İndir – Full
  
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Herald An Interactive Period Drama Book I and II İndir – Full

Herald An Interactive Period Drama Book I and II İndir – Full Devan olarak günlük zorluklarını çözerek mürettebat ve yolcular arasında barışı güvenliğini sağlamak sizin işinizdir. Yaygın eşitsizlik ve adaletsizlik bir süre boyunca ortaya çıkarsa, Herald An Interactive Period Drama Book I and II‘ın tehlikeli yolculuklarını kuşatan büyük bir gizemi ortaya çıkarmakla yükümlüsün.

Herald An Interactive Period Drama Book I and II dört kitapta serbest bırakılacak. Kitap I ve II’den oluşan temel oyun aşağı yukarı 4 saat oyun oynayacak ve 2014 Q1 versiyonunu serbest bırakmayı planlıyor. Kitap III ve IV daha önceden üretim aşamasındadır ve sonraki bir tarihte temel oyun için satın alınabilir DLC olarak piyasaya sürülecektir. . Dört kitap beraber Devan’ın Herald’da yolculuk hikayesini anlatıyor.
Temel Özellikler
Oyuna nasıl karar verdiğinize bağlı olarak değişen bir dallanma anlatısı. Cesur olmayı ve ezilen insanlar için ayağa kalkmayı mı seçiyorsunuz yoksa seçkinlerin güzeluna giden ve daha güvenilir ve daha akıllı bir tercih mi edeceksiniz?
Birçok köşe ve cırcır yerlerini keşfederken, tüccar kırpıcı Herald’a ait bütün sırları ortaya menfaatin.
Herald, 19. yüzyıl toplumunun bir mikrokozmosudur. Mürettebat ve yolcuların hepsinin karanlık sırları var ve sıklıkla Devan’ı onlara yardım etmeye ikna etmek için gergin bir baskı uyguluyorlar. Ama kimlere güvenebilirsin?
Herald’ın çeşitli karakter dökümleri, hoş dinamik portreler ve onüç yetenekli sesli aktörün performansıyla hayat buluyor.
Herald An Interactive Period Drama Book I and II, Batı’nın tek bir küresel süper güç olarak birleştirildiği 1857 yılında kurulmuştur: Koruyucu. Krallar tarafından değil, seçilmiş bir ‘Lord Protector’ tarafından idare edilen Protectoralılar, ahlâki üstün olduklarına inanırlar. Fakat onlar mı?
Bir dünyada yerinizi ırk, sınıf ve kültür ayrımıy ile ilgili çarpıcı bir hikaye.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
 

Herald An Interactive Period Drama Book I and II İndir – Full
 

Herald An Interactive Period Drama Book I and II İndir – Full Full crack İndir
       

Herald An Interactive Period Drama Book I and II İndir – Full Oyun Hakkında Yorum Ve Görüşlerinizi Bizimle Paylaşınız.

  
365
OYUN BILGILERI 8 ay önce eklendi
YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?

Anında Yeni Oyunlardan Haber Alın.

Sayfayı Beğen 🙂

GÜNCEL OYUNLARI TAKİP EDİN!