Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Heroes of Normandie indir

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
 
 
 
   

Heroes of Normandie indir

Heroes of Normandie indirSon yıllarda üretilmiş en modern, eğlenceli ve ilgi çekici bir masa oyunları birini alın. Ileri teknoloji ile eşleşmesi. Gülünç iyi hazırlanmış sanat tarzı ve ekstra içerik bir ton ekleyin. Bu hiç bulacaksınız en heyecan verici, büyüleyici ve büyüleyici strateji oyunları birine reçetedir.

Normandie kahramanları hızlı tempolu. Sen D-Day kampanyasının ortasında, farklı boyutlarda senaryolarda küçük mangaları komuta yerleştirilir. Orijinal kurulu oyun ruhla, oyun tumturaklı ve esprili henüz ince taktik kararlar dolu ve eşsiz üniteleri, ekipman ve yetenekleri geniş bir dizi sunuyor.

Oynamak için yollar bol: üç tam teşekküllü kampanyaları tamamlamak hızlı bir çatışmada meşgul mini kampanyası gibi haydut yoluyla hayatta veya çok oyunculu bir arkadaş meydan.

Bu oyun içeriğin tam takoz ve bu tek bir oyun daha oyun sistemi daha olduğu gibi özellikleri ton yakın gelecekte tecrübe genişletmek için bekliyoruz.

Özellikler
Olsun-go temin Üç farklı orduları (artı Fransız direniş) ve üç kampanyaları.
Her ulus için benzersiz birimleri, ekipman sürüleri ve özellikler.
Pastoral kırsal, nehirler, köprüler, binalar, kum torbaları, pillboxes buğday alanları ve boccage tüm çekirdek oyuna dahildir: Normandie hayata geçirildi.
Önceden tasarlanmış haritalar ve önceden hazırlanmış orduları sürü Hızlı savaş modu sağ eylem içine almak için.
Hızlı savaşlar tek veya çok oyunculu modda çalınabilir.
Strateji Yenilikçi ve açık yürekli bir yaklaşım: aksiyon hızlı tempolu ama kararlar yine ilginç ve anlamlı olduğunu.

Heroes of Normandie indir BENZER İÇERİKLER
Heroes of Normandie indir YAPILAN YORUMLAR