Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

HitBox PC İndir

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
 
 
 
   

HitBox PC İndir

HitBox PC İndir Hitbox, hızlı, kaygan çekim merkezleri. Gereksiz tüm dikkat dağıtıcı etkilerin ortadan kalkmasıyla birlikte, hareketli ve çekimdeki temel oyuna odaklandık. Kendinizi iyi konumlandırın, amacınızı uygulayın ve mükemmel refleksler geliştirin. Dostça ve davetkâr bir tarz, öğrenilebilir ve kolay öğrenilmesini sağlar, ancak tecrübeli oyuncular bunu başarmak için zorlanıyorlar. Zarif ve renkli grafiklerimiz, oyunun birçok bilgisayarda sorunsuz çalışmasını sağlar; böylece tecrübeniz asla çerçeveleri düşürmez ve oyun üstte kalmaz.

Çevrimiçi, yerel ve split ekranlı çok oyunculu ile istediğiniz kişiyle oynayabileceğinizden emin olduk. Gerçek oyunculara karşı gitmeden önce biraz uygulamaya ihtiyaç duyduğunuzda oyunları doldurmak için botlar kuruyoruz, böylece yeteneklerinizi geliştirip yeni bir harita hissedeceksiniz.

Dört farklı sınıf, oyunun farklı oyun stillerini bir araya getirir. Dikkatli bir keskin nişancı ya da etrafında koşuşup düşmanı kafa karıştırıcı deli bir silahlı olabilir. Her sınıf bir başkasına karşı koymak istiyor ve doğru sınıfı seçmek size her zaman bir dövüşte üstünlük sağlayacaktır. Hızlı tetikleyici Flanker daha yakın ve kişisel kalkabilir ve çok sayıda kurşun boşaltabilirken Tactician, av tüfeği ile düşmanlarınızı uçurabilir. Marksman doğruluk adamı, oynamak zorlu bir sınıf ama tahrip edici miktarda zarar uğrayabilir. Trooper tüm esnafın kundağıdır, pek çok duruma uyabilir, ancak baskı yapıldığında ideal olmayabilir.

Rekabetçi hareket tabanlı kaçırma atışları
Unreal 4’ün desteklediği komik ve stilize grafik
Benzersiz dinamik haritalar
4 Oyun Modları
Online, LAN veya karmaşık AI ile birlikte çok ekranlı ekran bölme ile rekabet etmek!
Olası farklı oyun stillerini temsil eden dört sınıf

  • OS: Windows Vista
  • Processor: 2.0 GHz
  • Memory: 4 GB RAM
  • Graphics: NVIDIA GeForce 470 GTX or AMD Radeon 6870 HD series card
  • DirectX: Version 10
  • Network: Broadband Internet connection
  • Storage: 1 GB available space
  • Sound Card: Onboard sound
HitBox PC İndir BENZER İÇERİKLER
HitBox PC İndir YAPILAN YORUMLAR