HitBox PC İndir

0
 

HitBox PC İndir Türkçe Yama
 

HitBox PC İndir
 
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

HitBox PC İndir

HitBox PC İndir Hitbox, hızlı, kaygan çekim merkezleri. Gereksiz tüm dikkat dağıtıcı etkilerin ortadan kalkmasıyla birlikte, hareketli ve çekimdeki temel oyuna odaklandık. Kendinizi iyi konumlandırın, amacınızı uygulayın ve mükemmel refleksler geliştirin. Dostça ve davetkâr bir tarz, öğrenilebilir ve kolay öğrenilmesini sağlar, ancak tecrübeli oyuncular bunu başarmak için zorlanıyorlar. Zarif ve renkli grafiklerimiz, oyunun birçok bilgisayarda sorunsuz çalışmasını sağlar; böylece tecrübeniz asla çerçeveleri düşürmez ve oyun üstte kalmaz.

Çevrimiçi, yerel ve split ekranlı çok oyunculu ile istediğiniz kişiyle oynayabileceğinizden emin olduk. Gerçek oyunculara karşı gitmeden önce biraz uygulamaya ihtiyaç duyduğunuzda oyunları doldurmak için botlar kuruyoruz, böylece yeteneklerinizi geliştirip yeni bir harita hissedeceksiniz.

Dört farklı sınıf, oyunun farklı oyun stillerini bir araya getirir. Dikkatli bir keskin nişancı ya da etrafında koşuşup düşmanı kafa karıştırıcı deli bir silahlı olabilir. Her sınıf bir başkasına karşı koymak istiyor ve doğru sınıfı seçmek size her zaman bir dövüşte üstünlük sağlayacaktır. Hızlı tetikleyici Flanker daha yakın ve kişisel kalkabilir ve çok sayıda kurşun boşaltabilirken Tactician, av tüfeği ile düşmanlarınızı uçurabilir. Marksman doğruluk adamı, oynamak zorlu bir sınıf ama tahrip edici miktarda zarar uğrayabilir. Trooper tüm esnafın kundağıdır, pek çok duruma uyabilir, ancak baskı yapıldığında ideal olmayabilir.

Rekabetçi hareket tabanlı kaçırma atışları
Unreal 4’ün desteklediği komik ve stilize grafik
Benzersiz dinamik haritalar
4 Oyun Modları
Online, LAN veya karmaşık AI ile birlikte çok ekranlı ekran bölme ile rekabet etmek!
Olası farklı oyun stillerini temsil eden dört sınıf

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
 

HitBox PC İndir
 

HitBox PC İndir Full crack İndir
       

HitBox PC İndir Oyun Hakkında YORUM ve Düşüncelerinizi Bizimle PAYLAŞIN

  
109
OYUN BILGILERI 6 ay önce eklendi
HitBox PC İndir

Tür: Aksiyon Oyunları

Platform: PC

Boyut: 939 MB

Crack: HI2U

Tarih: 06-03-2017

Kaynak: https://www.torrent-oyunindir.com/

Dil: İNGİLİZCE

Etiketler: , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?

Anında Yeni Oyunlardan Haber Alın.

Sayfayı Beğen 🙂

GÜNCEL OYUNLARI TAKİP EDİN!