Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Homeworld Deserts of Kharak Full PC indir

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
 
 
 
   

Homeworld Deserts of Kharak Full PC indir

Homeworld Deserts of Kharak Full PC indir Strateji Kharak kampanyasının Çöl ise, bir anomali güney çölde derin keşfedildi. Bir sefer gönderilir, ama hikaye bu kadar basit değildir. o heyecan verici bir kampanyada kaderlerini bulmak için bir arayış onu insanlara yol olarak Rachel S’jet hikayesini keşfedin.

AĞIR DONANIM
kara ve hava araçlarının filolarının kontrolünü elinize alın – masif ağır kruvazör çevik hafif saldırı araçlardan – çöl fethetmek için inşa etti.

MASİF ORTAMLARI
Yayılan haritalarda büyük kumul denizler, derin kraterler ve düşmanca kanyonları arasında yolunuzu mücadele – tüm görülmemiş hassaslık ve ölçek.

TAKTİK SAVAŞ
yüksek zemin yararlanmak ya da karasal savaşta kumul hatları üzerinden pusu oluşturmak için filo yerleştirin. Düşmanlarınızın kaynak işlemleri saldırı veya saldırı askeri kafa kafaya.

STRATEJİK KARARLAR
kaynak yönetimi, filo kompozisyonu ve teknoloji araştırma anlamlı seçimler doğrudan hayatta kalma şansınızı etkileyebilir.

Online multiplayer
saflarını üzerinden yükselmeye ve Kharak en güçlü Filo Kaptan olmak için, sırada oyun da dahil olmak üzere oyun modları, çeşitli çevrimiçi yalnız ya da arkadaşlarınızla yarışın.

Eğer Anavatana bulabilirsiniz önce, ilk çöl sırlarını gerekir.
TR De ilk www.torrent-oyunindir.com Paylaşılmıştır. . ilklerin adresindesiniz

Türkiye ilk bizde Her zamanki gibi.

Çıkış Tarihi: 01 KASIM 2016

OYNANIŞ VİDEOSU EKLENMİŞTİR. www.torrent-oyunindir.com

Homeworld Deserts of Kharak Full PC indir BENZER İÇERİKLER
Homeworld Deserts of Kharak Full PC indir YAPILAN YORUMLAR