Homeworld Deserts of Kharak indir

0
   

Homeworld Deserts of Kharak indir Türkçe Yama
 

Homeworld Deserts of Kharak indir - Full PC Türkçe
   

Homeworld Deserts of Kharak pc indir

Homeworld Deserts of Kharak torrent indir, 2016 Strateji Oyunları Klasik Homeworld oyunları bir yer tabanlı RTS prequel. Filo kurma ve bu zorlayıcı strateji oyununda Kharak değişen kumların üzerinde zaferi onları kurşun. Blackbird Interactive, Anayurdunda gazileri ve Company of Heroes tarafından kurulan bir stüdyo tarafından hazırlanmış, Homeworld: Tehlike her kumul üzerinde pusuda nereye Kharak ait Çöl Kharak çöllerine oyuncular alır.
DENEYİM BİR KÖKENİ HİKAYESİ
Kharak kampanya Deserts olarak, bir anomali güney çölde derin keşfedilir. Bir sefer gönderildiğinde, ama hikaye bu kadar basit değildir. O heyecan verici bir kampanyada kendi kaderini bulmak için bir arayış onu insanlara yol olarak Rachel S’jet hikayesini keşfedin.
AĞIR DONANIM
Kara ve hava araçlarının filoları kontrolünü elinize alın – masif ağır kruvazör çevik hafif saldırı araçlardan – çöl fethetmek için inşa.
MASİF ORTAMLARI
Yayılan haritalarda büyük kumul denizler, derin kraterler ve düşmanca kanyonları arasında yolunuzu mücadele – tüm görülmemiş hassaslık ve ölçek.
TAKTİK SAVAŞ
Yüksek zemin yararlanmak ya da karasal savaşta kumul hatları üzerinden pusu oluşturmak için filo yerleştirin. Düşmanlarınızın kaynak işlemleri Saldırı veya saldırı askeri kafa kafaya.
STRATEJİK KARARLAR
Kaynak yönetimi, filo kompozisyonu ve teknoloji araştırma anlamlı seçimler doğrudan hayatta kalma şansınızı etkileyebilir.
ONLINE multiplayer
Saflarını üzerinden yükselmeye ve Kharak en güçlü Filo Kaptan olmak için, sırada oyun da dahil olmak üzere oyun modları, çeşitli çevrimiçi yalnız ya da arkadaşlarınızla yarışın.
Eğer Anavatana bulabilirsiniz önce, çölün sırlarını gerekir.

 

Homeworld Deserts of Kharak indir
 

Homeworld Deserts of Kharak indir Full crack İndir
         

Homeworld Deserts of Kharak indir Oyun Hakkında Yorum Ve Görüşlerinizi Bizimle Paylaşınız.

 

Homeworld Deserts of Kharak indir - Full PC Türkçe
 
4.783
BENZER OYUNLAR
SpellForce 3 İndir
2.708 bakılma
YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?

Anında Yeni Oyunlardan Haber Alın.

Sayfayı Beğen 🙂

GÜNCEL OYUNLARI TAKİP EDİN!