Hover Revolt Of Gamers İndir

0
 

Hover Revolt Of Gamers İndir Türkçe Yama
 

Hover Revolt Of Gamers İndir
 

Hover Revolt Of Gamers İndir indir

Hover Revolt Of Gamers 2017 Şehre baskı yapan yeni anti-boş zaman yasalarına karşı savaşan bir grup genç isyancı olan Gamers’ten siz sorumlusunuz. İnanılmaz atlar ve hız sağlayan yüksek teknoloji ürünü viteslerle donatılmışlar, şehri dolaşarak propagandayı sabote etmeye, vatandaşlara yardım etmeye ve Orbital İstasyonuna ulaşmanın bir yolunu bulmaya çalışıyorlar. Bu şekilde Galaktik Birliğin uyarılarını yaparak baskıya son verebilirlerdi.

Hover: Revolt of Gamers hem tek hem de çok oyunculu bir deneyimdir. Her an çevrimdışı moddan çevrimiçi moda geçebilir ve dünyanın dört bir yanından arkadaşlarınıza ya da oyuncularınıza katılabilirsiniz ve onlarla işbirliği yaparak veya onlara karşı oynayarak macerayla ilerleyebilirsiniz. Nerede olursanız olun ve ne yaptığınızdan bağımsız olarak bağlantı kurabilirsiniz. Hover: Revolt of Gamers, oyunculara görevler veya mini oyunlar yaratmak için birçok araç sunan topluluk temelli bir oyundur.
İnanılmaz Bir Şehir
Hover City büyük bir fütüristik renkli şehirdir. Binaları, nefes kesici dikey oyun alanları sunar.
Tam Açık Dünya
Toplam özgürlüğü yaşayın. “Parkour”, hileler ve hızlı yarışlar yaparken kenti siluetinden yeraltına keşfedebilirsiniz.
Ekibinizi Oluşturun
Kilidi açmak için 10 çalınabilir karakter var. Mükemmel ekibi yaratmak için becerilerini geliştirin. Ayrıca renklerini de özelleştirebilirsiniz.
Çeşitli Oyun Dünyası
Çekirdek eylem sinir yarışları ve inanılmaz püf noktaları üzerine kurulu ancak oyun, gizli görevlerden arkadaşlarla spor karşılaşmalarına kadar birçok alternatif yol sunuyor.
Deneyiminizi Seçin
İstediğiniz zaman anında tek kişilikten çok oyunculu oyuna geçin. Birinci veya üçüncü kişiyi oynamak veya her ikisini de karıştıran ve size dinamik bir deneyim sunan otomatik kamerayı etkinleştirin.
Kendi Zorluklarınızı Yaratın
Oyundan ayrılmadan kendi zorluklarınızı oynatabilen yalnız veya çok oyunculu oluşturmak için çok basit bir düzenleyici kullanın.
Çılgın Hareketler
Yüksek teknolojiye sahip takım elbise ile donatılmış olan oyuncular, deli hızda, kayarak, zıplayarak, duvarlardan çıkarak inanılmaz atlamalar gerçekleştiriyor. Şehrin dikeyliği ile oynamak ve polisten kaçmak için birçok yol var.
Hileler ve kombinasyonlar
Zımpara ve çılgın hileler gerçekleştirerek becerilerinizi gösterin ve Direniş liderlerinden biri olmaya layık olduğunuzu kanıtlayın. Çok oyunculu bir görev sırasında, Rakiplerinizin ahlaki değerini düşürecek ve müttefiklerinizin istatistiklerini artıracak Çarpıcı Auralar üretmek için inanılmaz kombinasyonlar gerçekleştirin.
Deneyim, Beceri Izgarası ve Cipsler
Oyuncuların yeteneklerini geliştiren tecrübeler kazanın ve cips kilidini açın. E-Takas ticareti sistemi aracılığıyla daha iyi olanları alabilmek için yedek cipsinizi değiştirebilirsiniz.
Online Multiplayer
Arkadaşlarınızla çevrimiçi olarak istediğiniz zaman katılın ve ister işbirliği isterse onlara karşı birlikte çalışarak maceraya devam edin. Topluluk tarafından gerçek zamanlı olarak yaratılan yarışlar, olaylar veya puanlama savaşlarına katılın.

   

Hover Revolt Of Gamers İndir
   

Hover Revolt Of Gamers İndir Full crack İndir
   

Hover Revolt Of Gamers İndir MultiPlayer Yaması İndir
 
661
OYUN BILGILERI 1 sene önce eklendi
Hover Revolt Of Gamers İndir

Tür: Aksiyon Oyunları, Macera Oyunları, Yarış Oyunları

Platform: PC

Boyut: 2.17 GB

Crack: CODEX

Tarih: 01-06-2017

Kaynak: https://www.torrentabi.com/

Dil: English

Etiketler: , , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?

2018 EN GÜNCEL OYUNLARINI TAKİP EDİN!

Sayfayı Beğen

GÜNCEL OYUNLARI TAKİP EDİN!