Hunt Down The Freeman İndir – Türkçe

0
 

Hunt Down The Freeman İndir – Türkçe Türkçe Yama
 

Hunt Down The Freeman İndir – Türkçe
 

Hunt Down The Freeman indir

Kötünün hikayesini anlatmanın zamanı geldi. Hunt Down Freeman, daha önce hiç kimsenin olmadığı bir yolculuğa çıkarıyor. Kötü adamın acısını, 14 saatten fazla oynayarak, 40’ın üzerinde seviye, etkileyici oyun, sinematik cutscenes ve bir saatten uzun süre kalp, kalpten OST’ye dokunan şahit olun.
VİTES ARTTIRMAK
Oyuncu, H.E.C.U Çavuş Mitchell’in Machete’sini alır ve kendisi 7 Saat Savaşı denilen uzaylı istilası sırasında kendini hastanede bulur. Mitchell hayatta kalma mücadelesine itilir ve hayatta kalmak için zorluklarla karşı karşıya kalmaya mecburdur. Bu deniz, hem ateşli silahlarla hem de taktiksel olarak düşünerek, seviye boyunca parkurlamak için yaptığı eğitimlerin hepsini kullanmalıdır. Mitchell, envanterini yirmi altı benzersiz silah ve araç ile yönetmeli, işi yapmanın en iyi yolunu bulmalı ve kendi hayatta kalabilmek için ne gerekiyorsa yapmalıdır.
Anahtar özellikler:
Zengin hikaye:
Yepyeni bir macera, yeni bir kahraman, yeni bir hikaye, yeni bir bakış açısı. Bu, daha önce söylenen bir hikayenin yeniden şekillenmesi değil, iyi bir adamı avlayan bir kötü niyetli masal.

Envanter sistemi
HDTF, silahlarınız arasından mühimmat yönetimini seçebileceğiniz birçok silah içeren bir envanter sistemine sahiptir. Makineniz altındaki tüfekte 9 mm’lik cephaneliğiniz tükenirse, 9 mm’lik tabanca çalışmaz.

Parkour Mekaniği:
Düşmanlarınızı tırmanın, taretini atın ve tarayın! HDTF koşurken eğilenden fazlasını yaptı, gurur ve sevinci parkour sistemidir. On fitin üzerine düşmek artık bir ölüm anlamına gelmiyor.

Karakterler
Yeni yüzler, yeni sesler. Bazı tanınmış çoklu medya şöhretleri içeren yeni bir oyuncu atma zamanı.

cutscenes:
45 dakikanın üzerinde sinema kupürleri, hikayenin tadına varmanızı sağlar.

Grafik
Yeni bir tost makinesinin zamanı geldiğinde, Kaynağı sınırlara iterek yeni yüksek çözünürlüklü dokular ve yüksek poli modeller ekledik.

   

Hunt Down The Freeman İndir – Türkçe
   

Hunt Down The Freeman İndir – Türkçe Full crack İndir
   

Hunt Down The Freeman İndir – Türkçe MultiPlayer Yaması İndir
 
7.643
OYUN BILGILERI 7 ay önce eklendi
Hunt Down The Freeman İndir – Türkçe

Tür: Aksiyon Oyunları, Macera Oyunları

Platform: PC

Boyut: 26.37 GB

Crack: CODEX

Tarih: Çıkış Tarihi: 24 Şub 2018

Kaynak: https://www.torrentabi.com/

Dil: Türkçe (Desteklenmiyor), İngilizce, Rusça, Fransızca, İtalyanca, Almanca, İspanyolca, Japonca, Korece, Basitleştirilmiş Çince, Geleneksel Çince

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?

2018 EN GÜNCEL OYUNLARINI TAKİP EDİN!

Sayfayı Beğen

GÜNCEL OYUNLARI TAKİP EDİN!