I Will Escape

0
   

I Will Escape Türkçe Yama
 

I Will Escape - Full PC Türkçe
   

Yeni bir bağımsız ortaya çıkar da biz sessiz kalır mıyız hiç? Hele ki bir de oyunun yapımında Türk vatandaşlarımızın da emeği varsa haberini yapmak boynumuzun borcu.

Hollanda’lı oyun stüdyosu Blue Label Studio’nun ilk oyunu olan I Will Escape, 3. şahıs kamerası ile oynanan, tamamen gizlilik ve bulmacalar üzerine kurulu bir kaçış oyunu. Bir hapisane hücresinde uyanan ana karakterimiz son 24 saate dair hiç bir şey hatırlayamıyordur ve bütün eşyaları üzerinden alınmıştır. Yerde bulduğu genç kız fotoğrafı ona bir şeyler çağrıştırmaktadır ama nafile. Bu koridorlardan, büyük binalardan ve kanalizasyonlardan oluşan ayrıca korumalarla dolu yapıdan kaçmayı kafasına koyar. Fakat hem elleri hem de kafası bomboştur…

Blender Game Engine isimli ücretsiz bir oyun motoro ile geliştirilen I Will Escape şu anda Steam Greenlight üzerinde desteklerinizi bekliyor. Oyun 3’leme olarak düşünülüyor ve bu oyun serinin ilk oyunu olacak. En geç Eylül ayı içerisinde çıkacak olan oyun sadece PC için düşünülmekte. Her türlü işletim sistemi üzerinde çalışacak.

 

I Will Escape
 

I Will Escape Full crack İndir
         

I Will Escape Oyun Hakkında Yorum Ve Görüşlerinizi Bizimle Paylaşınız.

 

I Will Escape - Full PC Türkçe
 
3.075
OYUN BILGILERI 3 sene önce eklendi
I Will Escape

Tür: Aksiyon Oyunları, Macera Oyunları

Platform: PC

Boyut: 767.85 MB

Crack: SKIDROW

Tarih: 22 Aralık 2014

Kaynak: Zamunda

Dil: İngilizce

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?

Anında Yeni Oyunlardan Haber Alın.

Sayfayı Beğen 🙂

GÜNCEL OYUNLARI TAKİP EDİN!