IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover Blitz Edition

0
 

IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover Blitz Edition Türkçe Yama
 

IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover Blitz Edition
 

IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover Blitz Edition torrentabi indir

IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover Blitz Edition İndir. 20. Yüzyılın belirleyici havadan savaşına – Britanya Savaşı’na katılın. Beyaz uçurumları, Kraliyet Hava Kuvvetleri’nin Spitfires and Hurricanes’inde bir Fighter pilotu olarak büyütün veya Luftwaffe’nin siyahla çarpı Bf-109’lar ve Bf-110’ları ve Regia Aeronautica’nın İtalyan Fiat G-50’sini pilot edin. Alman Junkers 88, Heinkel ve Stuka, İtalyan Fiat BR-20 veya İngiliz Bristol Blenheim veya Beaufighter gibi uçan bombardıman uçakları veya saldırı uçlarının teknik zorluklarını kabul edin. IL-2 STURMOVIK: DOVER CLIFFS: BLITZ EDITION, Grafikler DX 11’e yükseltilen 1C Oyunları, yeni uçak ve yeni Uçuş ve Hasar modelleri için tamamen gözden geçirilmiş yeniden yayınlandı.
Oyunu Yeniden Yayınla Özellikleri
Pilotlar için toplam 47 ekiplenebilen uçaklar veya varyantlar, artı savaşa katılan diğer tüm uçaktaki 16 uçağın veya tiplerin toplamı.
Kompleks kontrol sistemleri, interaktif kokpitler, yeni ve daha gerçekçi motor ve havacılık modellemesi, pilotlara sınırsız zorluklar verir.
Şaşırtıcı derecede ayrıntılı silahlar ve hasar sistemleri, heyecan verici bir dövüş ve huşu uyandıran etkiler yaratıyor.
350 km’lik geniş 350 kilometre harita Londra, İngiltere’nin güneydoğu kısmı, İngiliz Kanalı, Kuzey Fransa ve Belçika’nın bir bölümünü kapsar ve güzel yeni dokular ve ilave tarihi yerler ile güncellenmiştir. Yeni Sonbahar ve Kış haritaları, Savaşın 1940’ların sonlarına doğru uzatılmasına izin verir.
Düzinelerce araç, gemi ve yapı çevreye hayat verir.
Büyük çok oyunculu ortam, 100’den fazla oyuncu ve onlarca AI hava aracı aynı anda çevrimiçi olmasını sağlar ve muhteşem hava muharebeleri sağlar.
Tek Oynatıcı’daki zorlu kampanyalar ve esnek ve ayrıntılı Mission Builder, sonsuz keyif saatleri sunar.

   

IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover Blitz Edition
   

IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover Blitz Edition Full crack İndir
   

IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover Blitz Edition MultiPlayer Yaması İndir
 
10.883
OYUN BILGILERI 9 ay önce eklendi
IL-2 Sturmovik: Cliffs of Dover Blitz Edition

Tür: Simulasyon Oyunları

Platform: PC

Boyut: 6.36 GB

Crack: CODEX

Tarih: Çıkış Tarihi: 14 Ara 2017

Kaynak: https://www.torrentabi.com/

Dil: Türkçe (Desteklenmiyor), İngilizce, Rusça, Fransızca, İtalyanca, Almanca, İspanyolca, Japonca, Korece, Basitleştirilmiş Çince, Geleneksel Çince

Etiketler: ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?

2018 EN GÜNCEL OYUNLARINI TAKİP EDİN!

Sayfayı Beğen

GÜNCEL OYUNLARI TAKİP EDİN!