Illusoria İndir

0
  

Illusoria İndir Türkçe Yama
 

Illusoria İndir
  
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Illusoria PC indir

Illusoria, doksanlı yıllarda ortaya çıkan tüm platformcuları hatırlatan 2D bir platform oyunudur. Flashback, Darkness Kalbi veya Başka Bir Dünya gibi oyunlar.
Illusoria, oyuncuların harika karakterlerle ve korkunç canavarlarla dolu bir fantastik dünyaya dalabileceği bir oyundur. Ölümün her köşeden sızdığı ve sabrının ve uzmanlığın en iyi müttefikleriniz olacak bir yer.

Kehanet yerine getirildi ve Kukla ustası boşluktan çıktı; Varlığını yaşadığı dünyaları bozarak, iktidarı ele geçirirken ulaşmakta olan her şeye saldıran ve öldüren canlı varlıkları iğrenç haline getiren bir varlıktır.

Alevin Koruyucusu olarak, Illusoria, yaşayanları ve Amelia, imparatorluğunun krallığını korumalısınız. Bunu başarmak için, Kukla Efendisi’ni ve onun canavarlarını yenmek için maceranız boyunca Guardian’ın gücünü edinmelisiniz. Zaman sana karşı ve İmparatoriçe sana güveniyor.
Özellikler ve Oynanış:
Oyuncu hikaye boyunca kendi hızda oynama şansına sahip olacak ve güç arttıkça bu da savaş cesaretiniz olacak. Ana beceriler arasında koşu, çömelme, yuvarlanma, tırmanma, çıkıntıya yapışmak veya atlama için gereken hassasiyete bağlı olarak farklı uzunluklarda sıçramalar bulunur.

Hikaye ilerledikçe, oyuncu ateş toplarını fırlatmayı öğrenecek, düşmanlara karşı korunmak için alevli kalkanlar oluşturacak veya alevler içine giren düşmanlara saldıracak. Ancak o zamana kadar savunmasız olacaksın.

Oyun, oyuncunun seviye boyunca acele etmeyi ya da oyuncunun macera boyunca toplayabileceği bir notlar ve kaydırma sistemi yoluyla Illusoria’nun ve onun sakinlerinin geçmişi hakkında daha fazla keşfetmeye başlamayı seçmesini sağlar.

Illusoria dünyasına daha iyi girmek için, diyaloglar sırasında salt metin kutularına indirgenen oyunun HUD’sı kaldırıldı.

Yükleme ekranı boyunca, karakter ilerlemesinin Illusoria’daki yolculuğunda, oyunun farklı alanlarını tamamlarken ortaya çıkacak resimli bir haritada göreceksiniz.
Illusoria için bu kadar özel olan nedir?
Illusoria’nın sanatı çok özel, çünkü ortamlar ve arayüz dijital resimden oluşturuldu. Kullanılan animasyonlar ve karakterler geleneksel olarak eşsiz parlak bir görünüm elde etmek için çerçeveli olarak boyalı. Bu, aynı zamanda, Victor Riera tarafından bestelenmiş, oyunun her seviyesi için uygun bir atmosfer yaratmak için çevre sesinin önemini vurgulayan ritmik bir soundtrack ile tamamlanmış olarak geliyor.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
 

Illusoria İndir
 

Illusoria İndir Full crack İndir
       

Illusoria İndir Oyun Hakkında Yorum Ve Görüşlerinizi Bizimle Paylaşınız.

  
286
OYUN BILGILERI 5 ay önce eklendi
Illusoria İndir

Tür: Macera Oyunları

Platform: PC

Boyut: 1.16 GB

Crack: plaza

Tarih: 31-05-2017

Kaynak: https://www.torrentabi.com/

Dil: English

Etiketler: , , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?

Anında Yeni Oyunlardan Haber Alın.

Sayfayı Beğen 🙂

GÜNCEL OYUNLARI TAKİP EDİN!