Indigo Prophecy Fahrenheit indir

0
   

Indigo Prophecy Fahrenheit indir Türkçe Yama
 

Indigo Prophecy Fahrenheit indir - Full PC Türkçe
   

Normal bir hayatın var, arkadaşların, işin, günlük bir rutin. Bir gün.. Hepsi sona eriyor. Kendini ölü bir bedenin yanında, elinde kanlı bir bıçakla öylece dikilirken buluyorsun. Kurbanın kim olduğu konusunda hiç bir fikrin yok, ama şundan eminsin ki, onu sen öldürdün. Hiç bir mantıklı sebep olmadan bunu yapman için seni kimin kontrol ettiğini düşünüyorsun,ama kafanı kurcalayan da bu zaten: Kontrol edilmek. Bilmediğin şey, eski bir kehanetin güçleri devrede ve insanlık uçurumun kenarında… Polisten hep bir adım ilerde olup,gizemli olayların altında yatan yalanları açığa çıkarman ve bunların şehri kasıp kavuran önlenemez bir suç dalgası ile bağlantısını çözerek kendini temize çıkarman gerek.

• Gelişen hikayede esrarengiz ve doğaüstü olay örgüsünü kontrol edin, seçimlerinizle olayları yönlendirin, tanıkları sorgulayın … Verdiğiniz her karar ileride karşılaşacağınız olayları da etkileyecek.
• 4 karakterden birinin kontrolünü alın: Katil zanlısı Lucas Kane, dedektif Carla Valenti, dedektif Tyler Miles ve Lucas’ın kardeşi Marcus Kane.
• Kanınızı donduracak 44 bölüm boyunca karakterlerin akıl sağlığını koruyun, hassas psikolojilerini dengede tutmak için en doğru yolu bulmaya çalışın.
• Kaliteli oyunculuk, çoklu kamera görüntüleri, hareket algılayıcı ve beğenilen müzikleri ile Fahrenheit dünyasına girin.

 

Indigo Prophecy Fahrenheit indir
 

Indigo Prophecy Fahrenheit indir Full crack İndir
         

Indigo Prophecy Fahrenheit indir Oyun Hakkında Yorum Ve Görüşlerinizi Bizimle Paylaşınız.

 

Indigo Prophecy Fahrenheit indir - Full PC Türkçe
 
5.371
OYUN BILGILERI 9 ay önce eklendi
Indigo Prophecy Fahrenheit indir

Tür: Aksiyon Oyunları, Macera Oyunları

Platform: PC

Boyut: 1.87 GB

Crack: GOG

Tarih: 2 Ekim 2005

Kaynak: Kickass

Dil: Türkçe Yama Mevcut

Etiketler: ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?

Anında Yeni Oyunlardan Haber Alın.

Sayfayı Beğen 🙂

GÜNCEL OYUNLARI TAKİP EDİN!