Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Indigo Prophecy Fahrenheit indir

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
 
 
 
   

Normal bir hayatın var, arkadaşların, işin, günlük bir rutin. Bir gün.. Hepsi sona eriyor. Kendini ölü bir bedenin yanında, elinde kanlı bir bıçakla öylece dikilirken buluyorsun. Kurbanın kim olduğu konusunda hiç bir fikrin yok, ama şundan eminsin ki, onu sen öldürdün. Hiç bir mantıklı sebep olmadan bunu yapman için seni kimin kontrol ettiğini düşünüyorsun,ama kafanı kurcalayan da bu zaten: Kontrol edilmek. Bilmediğin şey, eski bir kehanetin güçleri devrede ve insanlık uçurumun kenarında… Polisten hep bir adım ilerde olup,gizemli olayların altında yatan yalanları açığa çıkarman ve bunların şehri kasıp kavuran önlenemez bir suç dalgası ile bağlantısını çözerek kendini temize çıkarman gerek.

• Gelişen hikayede esrarengiz ve doğaüstü olay örgüsünü kontrol edin, seçimlerinizle olayları yönlendirin, tanıkları sorgulayın … Verdiğiniz her karar ileride karşılaşacağınız olayları da etkileyecek.
• 4 karakterden birinin kontrolünü alın: Katil zanlısı Lucas Kane, dedektif Carla Valenti, dedektif Tyler Miles ve Lucas’ın kardeşi Marcus Kane.
• Kanınızı donduracak 44 bölüm boyunca karakterlerin akıl sağlığını koruyun, hassas psikolojilerini dengede tutmak için en doğru yolu bulmaya çalışın.
• Kaliteli oyunculuk, çoklu kamera görüntüleri, hareket algılayıcı ve beğenilen müzikleri ile Fahrenheit dünyasına girin.[youtube id=”mrc2mqVq-Ik”]

İşlemci: İşlemci Pentium III 800MHz
Bellek: 256MB
Ekran Kartı: 32MB DirectX 9.0 destekli
HDD: 2 GB Disk alanı

Alternatif http://www.mediafire.com/download/fui7dg7k0dcvdoj/TYFHRNHT.rar
Alternatif http://yuklesene.org/v7

Indigo Prophecy Fahrenheit indir BENZER İÇERİKLER
Indigo Prophecy Fahrenheit indir YAPILAN YORUMLAR