Infinite Air with Mark McMorris indir – Full

2

Infinite Air with Mark McMorris indir – Full

Infinite Air with Mark McMorris indir – FullMark McMorris Infinite Air, ilk defa snowboard oyunu oynayacaklar amacıyla yeni bir başlangıç verir ve aynı vakitte tecrübeli oyuncular amacıyla keşfedilmemiş arazilerde zor olan parkurlar barındırır. Çok geniş ve özelleştirebilir pistlerde ve 250 kilometrekareyi aşan ayak basılmamış alanlarda snowboard yapmaya ve görkemli numaralar sergilemeye hazır olun. Olağanüstü ortamlarla, mükemmel snowboard hareketleriyle ve orijinal yarışlarla kar üzerinde canlandırıcı ve gerçekçi bir tecrübe sizi bekliyor.

Infinite Air, oyuncuların snowboard sporuna kendilerini tamamiyle kaptırabilmeleri amacıyla özelleştirilmiş pistler yaratabilecekleri ilerlemiş bir Dünya Düzenleyicisi bulundurur. Zıplayışlar, uçurumlar, tırabzanlar, rampalar ve sonsuz değişik obje ile pistinizi oluştururken, kar ile hiç olmadığı kadar içli dışlı olacaksınız ve bir ileri adıma geçip kendi kayış stilinizi yaratacaksınız. Arkadaşlarınıza kendi pistlerinizde alan okuyun ya da Slopestyle, Half Pipe ve Big Air gibi gerçek yarışları tamamlayın! Helikopterle ayak basılmamış alanlardaki dilediğiniz yerdeki taze karın üzerine inin ya da harika pistlerin tadını çıkarın!

2.545
OYUN BILGILERI 1 sene önce eklendi
YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?
  • Tarkan YUCEDAG

    Oyun klavyeden oynanmıyor araştırdım baya.Kol gerekliymiş forumlarda okuduğum kadarı ile.Neyse allahtan Xiaomi Gamepad yolda gelsin bol bol oynayacağım artık :)

  • Tarkan YUCEDAG

    Oyunu indirdim ve kurulumu sorunsuz yaptım aynı şekil crackte öyle.İsonun içinden skidrow klasöründeki dosyaları kurulu dizine atın o kadar ama klavye den oynayamıyorum şuan için çözemedim araştırmadayım.

  • Tarkan YUCEDAG

    Oyun hoşuma gitti indiriyorum.Crack vs işlemlerin sonuclarını yazacağım.

2018 EN GÜNCEL OYUNLARINI TAKİP EDİN!

Sayfayı Beğen 🙂

GÜNCEL OYUNLARI TAKİP EDİN!