Inner Chains İndir

0
  

Inner Chains İndir Türkçe Yama
 

Inner Chains İndir
  
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Inner Chains PC 2017 indir

Inner Chains Zincirler dünyasındaki kuralları koymaz. İnsanlık düşman bir evrenin küçük bir parçasıdır. Hayatta kalmak istermisin Sırlarını keşfedin.

Uzak bir gelecekte bir gezegen. Uzaya yüzen bir kaya, artık eskiden olduğu gibi değil. İnsan müdahalesi olmadan, doğa yeni koşullara adapte olmuş, bir zamanlar ortadan kaldırılan şeyleri geri kazanmıştır. Mükemmellik arayışı içinde, biyomekanik varlıklara hayat veren terk edilmiş teknoloji ile asimile olmaya başladı.

Kendi cihazlarına bırakıldığında, insanın yapmış olduğu teknoloji de yeni ortama uyum sağlamaya çalışırken değişti. Teknoloji ve doğa arasında yakında güçlü bir simbiyoz gelişti. İç Çemberler dünyasında neyin canlı olduğunu ve mekanik olanın ne olduğunu belirlemek zor oldu.

Birkaç milyon yıllık biyomekanik evrimden sonra insanlık bir kez daha ekosistemin önemli bir parçası oldu. Bununla birlikte, gelişmiş bir gelişme aşamasına geri dönmedi. Sonuç olarak, kendi tarihe habersiz olan insan ırkı, güçlü teknolojiyi elinde bulundurarak tam olarak kavrayamaz veya kontrol edemez. İç Zincirler dünyasında yaşayan insanlar bu durumu kabul ediliyor ve gezegenin kaynaklarını kendi lehlerine kullanmaya odaklanıyorlar. Ayrıca bin yıl boyunca değişmeyen bir şey var: insanlar hala temel sosyal konulara, örneğin inanç, baskınlık, baskı ve manipülasyona maruz kalıyorlar. Bu, birden fazla kastın ortaya çıkmasına ve dolayısıyla belirli bir grubun egemenliğine yol açtı. İlk önce bu mekanizmaları keşfedip, güç kazanmalarına yardımcı olan onları iyi kullanmayı öğrendiler. Diğerleri göndermek zorundaydı.

Bu dünyanın sakinlerinden biri olarak, başınız Hüküm Kastı öğretileri ile doludur. Tek amacın, Son Umut adında efsanevi bir yere gitmek ve bu bozulmuş, ölmekte olan gezegeni bir kez ve herkes için terk etmektir. Yolculuğa fanatik bir hevesle başlıyorsun, ama yakında bu garip dünyada hiçbir şeyin göründüğü belli oluyor. Hayatta kalmak için savaşmanız, düşman fauna ve flora ile karşı karşıya kalmanız ve kendi zayıflıkların üstesinden gelmeniz gerekir. Çevrenize dikkat etmeniz ve oyun dünyasının sırlarını keşfetmeniz gerekir. Hayatta kalma, tamamen dikkatli olma, mantıklı yargılama, hızlı refleksler, doğruluk ve çevreyi avantaja dönüştürme yeteneğine bağlı.
Özellikler
Ölümcül fauna ve flora ile karanlık biyomekanik dünya
Dystopian sürrealist tarzda çarpıcı görseller
Zorlu rakiplerin çeşitliliği
Benzersiz ayarlarla nefes kesen yerler
Atmosferik, tenevre müzikler
Terörün yoğun unsurları ile birlikte heyecanlı eylem

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
 

Inner Chains İndir
 

Inner Chains İndir Full crack İndir
       

Inner Chains İndir Oyun Hakkında Yorum Ve Görüşlerinizi Bizimle Paylaşınız.

  
1.288
OYUN BILGILERI 5 ay önce eklendi
Inner Chains İndir

Tür: Korku Oyunları

Platform: PC

Boyut: 7.91 GB

Crack: CODEX

Tarih: 30-05-2017

Kaynak: https://www.torrentabi.com/

Dil: English

Etiketler: , , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?
  • Emre Kutlu Güler

    Kötü bir oyun. Unreal Engine mundar edilmiş. Bug dolu

Anında Yeni Oyunlardan Haber Alın.

Sayfayı Beğen 🙂

GÜNCEL OYUNLARI TAKİP EDİN!