Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Into the Stars pc download free

Into the Stars indir

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
 
 
 
   

Into the Stars PC FULL indir

Into the Stars torrent indir 10 yıla aşkın süreçtir saldırı altındayız  Her 6 ayda bir Skorn gezegenimizi yok etmeye çalışıyor biz ve mütefiklerimizle onlara karşı koymaya çalışıyoruz. Bizim son Gemimiz olan Ark 13 Kaptan olarak sizi davet ediyoruz bizi kurtarın, ama deneyimsiz bir ekip size rehberlik etmekde. Dayanıklılık Koalisyonu kaderi belirsiz ve de bizim son umudumuz olabilir. Eğer Stars içine yola kez nasıl ücret olacak?
Yıldız içine Unreal Engine 4 yılında inşa edilmiş bir açık-dünya Uzay Survival Simülasyon Jack Duvar orijinal bir puanı featuring vardır.
Eğer insanlık için yeni bir ev bulmak için geniş çaplı bir yıldız sistemi keşfetmek Kaptan rolünü üstlenirler. gemi kıyafeti, el mürettebat almak ve hayatta kalmak için, kaynaklar, barınak sivilleri temizlemek ve ya depar, ya da düşmanca bir yabancı kuvvet depar gerekir nerede bir yolculuğa çıktık.

Temel Özellikler;

Komple Kontrol: senin elle toplanan, ancak deneyimsiz ekip komutu alın ve gizem ve tehlike dolu bir yıldız sistemi ile onlara rehberlik. Zorluk Ayarları ayarlamak için düşman tehdidi yoğunluğunu ve yolculuğun hızı yapmanızı sağlar.
Bir Massive Yıldız Sistemi keşfedin: Eğer kurtuluş için kurs ayarlamak için özgürlük var, ama hiçbir yaklaşım tehlikede içermez. Bu sistemde 90 bölgelerinin her zorlukları birlikte eşsiz fırsatlar sunmak ve sadece başarı yolunu bulabilirsiniz.
Zorlu voleybolu tabanlı Combat: pazarlık istemeyen düşmanlar, bir dizi, bu yolculukta sizi bekliyor. gemi, insan ırkı için konuşmak dil herkesin anlayabileceği silah sistemleri ile donatılmış yüzden. çok sayıda yabancı karşılaştığında hayatta kalmak istiyorsanız, akıllıca hedef noktaları, savaş istasyonları ve mürettebat seçin.
Jack Wall Müzik: Mass Effect, Call of Duty ve Lost Planet müzik arkasında efsanevi besteci orijinal bir skor ile tahrik.
Replayability: Eğer Kaptan olarak her karar, her rasgele oluşturulan engel mürettebat karşılaştığında, farklı bir deneyim, oynamak her zaman yaratmak, bir misyon sonucunu etkileyebilir..

OYNANIŞ VİDEOSU EKLENMİŞTİR

Çıkış Tarihi: 4 MarT 2016

Into the Stars indir BENZER İÇERİKLER
Into the Stars indir YAPILAN YORUMLAR