Iron Wings İndir

0
  

Iron Wings İndir Türkçe Yama
 

Iron Wings İndir
  
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Iron Wings PC indir

Oyuncu, her biri çok sayıda hedef ve düşmana ve yan hedeflere sahip zengin bir kampanya misyonu boyunca Nazi havai tehdidini yıkmaya çalıştıklarından, iki pilotun Jack ve Amelia rolünü üstleniyorlar. Hızlı tempolu eylem devam ederken, başarılı olmak için ortak ana hedeflerinizi atamak üzere atamak için bazı stratejileri de düşünmeniz gerekecek.

Demir Wings öncelikle ve arcade oyunu, uçağın vuruşu, atışların yeterli olmayacağı, her iki takımın her bir silahının veya aracının her bir görevin yerine getirilmesindeki rolüne sahip olacağı bir noktada oynanacak. Neler yapacağına ve nasıl yapılacağına karar.

Uçuş esnasında, hem pilotları hem de uçaklarını kontrol edeceksiniz, ihtiyaç duyduğunuzda aradıkları araziyi değiştirip, diğerine de emirler atayacaksınız. Seçeceğiniz iki uçağın her biri, görev sırasında kullanılacak ekstra gereçler taşıyacak.

Radar önlemleri olarak Sincaplar ve Magnetron gibi ilave araçlar, bazı hedeflerin ayrıntılı görsellerini rapor etmek için Fotoğraf Kamerası, Bulma amacıyla gece senaryolarında hedefleri keşfetmek ve odaklamak için Işık Araştır.

Bilgelikli kamuflaj seçimi, düşmanlarınızın görünürlüğünü de etkiler ve sonuç olarak bazı hasarlardan kaçınmanıza yardımcı olur.

Iron Wings, özel bir hava kuvvetleri filosunda savaşa katılan iki çocukluk arkadaşının hikayesini takip ediyor. Albay David Ruse’nin rehberliğinde amaçları, Nazi arkeologlarının ve bilim adamlarının gizli bir ekibi olan ‘Ahnenerbe’ nin önündeki general Adler’ı bulmak ve durdurmaktır.

Oyun NY’de bir fon yükseltirken başlar ve Adler için yapılan araştırmalardaki gerçek olayları takiben Husky Operasyonu (Sicilya’nın işgali) ile hızla savaş operasyonlarına girer.

Pilotlar, NY’tan hava ve kara görevlerine, 40’lı yıllarda olduğu gibi Sicilya’dan da Polonya ve Almanya’dan geçen Napoli’ye kadar, Avrupa’daki gerçek savaş alanlarının çoğuna Black Canyon olarak ABD’deki diğer yerlerde yeniden inşa edilecekler

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
 

Iron Wings İndir
 

Iron Wings İndir Full crack İndir
       

Iron Wings İndir Oyun Hakkında Yorum Ve Görüşlerinizi Bizimle Paylaşınız.

  
1.410
OYUN BILGILERI 5 ay önce eklendi
Iron Wings İndir

Tür: Aksiyon Oyunları, Simulasyon Oyunları

Platform: PC

Boyut: 1.22 GB

Crack: skidrow

Tarih: 01-06-2017

Kaynak: https://www.torrentabi.com/

Dil: English

Etiketler: , , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?

Anında Yeni Oyunlardan Haber Alın.

Sayfayı Beğen 🙂

GÜNCEL OYUNLARI TAKİP EDİN!