JetBrains PhpStorm 2016 indir

0
   

JetBrains PhpStorm 2016 indir Türkçe Yama
 

JetBrains PhpStorm 2016 indir - Full PC Türkçe
   

JetBrains PhpStorm 2016 indir

JetBrains PhpStorm 2016 indirPhpStorm 8 teknolojileri gelişmekte hiç derin kod anlayış ve uzak ortamlar için gelişmiş destek ile web geliştirme keyfini yardımcı olmak için daha henüz getiriyor.

PhpStorm Temel Özellikler:

Akıllı PHP Kod Düzenleyicisi
aslında derinden kodunuzu ‘alır’ ve editör, modern ve eski projeleri için PHP 5.3, 5.4, 5.5 ve 5.6 destekleyen yapısını anlıyor. En iyi kod otomatik tamamlama, refactorings, on-the-fly hata önleme, dil karışımları ve daha fazlasını destekler sunar.

Kod Kalitesi Analizi
Yazarken denetimlerin Yüzlerce projeyi analiz kodunuzu doğrulanması ilgileneceğim. PHPDoc desteği, kod (yeniden) aranjör, kod biçimlendirici, PHP Kod Sniffer & Mess Dedektör, hızlı düzeltmeleri ve diğer özellikleri desteklemek için kolay temiz kod yazmak yardımcı olur.

Geliştirme Ortamı
VCS entegrasyonu (Git, SVN, vb), yerel tarih, uzaktan dağıtım desteği, dahili uzaktan PHP tercümanlar, Behat, SQL ve veri tabanları, komut satırı araçları, Vagrant, Besteci, için, sağ IDE sayesinde birçok rutin görevleri gerçekleştirmek Uzak araçları ile -in DİNLENME Client ve SSH Konsol.

Hata ayıklama ve Test
Sıfır yapılandırma hata ayıklama gerçekten kolay özellikle ayıklayıcı yapılandırma doğrulama, uygulamalarınızı hata ayıklamak için yapar. PHPUnit desteği geliştirmek ve sağ IDE çalıştırmak birim testleri sağlar. Xdebug veya Zend Debugger ile uygulamaları Profil ve PhpStorm toplanmış raporları kontrol edin.

HTML / CSS / JavaScript Editor
Tüm kesme kenarı ön uç teknolojileri refactorings, hata ayıklama ve birim test ile, HTML5, CSS, Sass, SCSS, Less, Stylus, Pusula, CoffeeScript, typescript, ECMAScript Harmony, Jade, Emmet ve tabii JavaScript dahil olmak üzere desteklenir . Tarayıcınızda anında değişiklikleri görmek için Canlı Düzenleme da vardır.

Çapraz platform Deneyimi
Senin tek bir lisans anahtarı ile Windows, Mac OS X veya Linux üzerinde aynı sık güncellenen PHP entegre geliştirme ortamı kullanın. Performans ve istikrarı tadını çıkarın!

 

JetBrains PhpStorm 2016 indir
 

JetBrains PhpStorm 2016 indir Full crack İndir
         

JetBrains PhpStorm 2016 indir Oyun Hakkında Yorum Ve Görüşlerinizi Bizimle Paylaşınız.

 

JetBrains PhpStorm 2016 indir - Full PC Türkçe
 
957
OYUN BILGILERI 2 sene önce eklendi
JetBrains PhpStorm 2016 indir

Tür: Full Program indir

Platform: PROĞRAMLAR

Boyut: 147.57 MB

Crack: FULL

Tarih: 23-07-2015

Dil: İNGİLİZCE

Etiketler: , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?

Anında Yeni Oyunlardan Haber Alın.

Sayfayı Beğen 🙂

GÜNCEL OYUNLARI TAKİP EDİN!