Jurassic World Evolution İndir

5
 

Jurassic World Evolution İndir Türkçe Yama
 

Jurassic World Evolution İndir
 

Jurassic World Evolution türkçe indir

Jurassic World Evolution 2018 Full ve ücretsiz olarak sizler için hazırladık. Muertes takımadalarının efsanevi adalarındaki operasyonları üstlenin ve dinozorların harikasını, görkemini ve tehlikesini hayata geçirin. Yaşamın her zaman bir yolunu bulduğu belirsiz bir dünyada Bilim, Eğlence ya da Güvenlik çıkarlarını inşa edin.

Çevreleyen dünyaya akıllıca düşünen, hisseten ve tepki gösteren biyomühendis dinozorlar. Dinozorlarınıza benzersiz davranışlar, özellikler ve görünüşler vermek için hayatın kendisi ile oynayın, sonra kayıp dinozor DNA’sı için küresel aramanızı finanse etmek için bunlardan saklayın ve onlardan yararlanın.

Büyük resmi derin yönetim araçlarıyla kontrol edin veya yerdeki ya da havada karşılaşılan zorluklarla başa çıkmak için elinize geçin. Adalarınızı genişletin ve parmaklarınızın ucunda Franchise ve onlarca yıllık Jurassic lore boyunca ikonik karakterlere sahip yepyeni bir anlatı ile kendi yolculuğunuzu seçin.

PC Jurassic World Evolution için 12 Haziran 2018’e gelindiğinde, resmi Jurassic mitolojisinde sinema sinemasının en ünlü turistik yerlerinden sorumlu yeni bir bölüm.

   

Jurassic World Evolution İndir
   

Jurassic World Evolution İndir Full crack İndir
   

Jurassic World Evolution İndir MultiPlayer Yaması İndir
 
37.633
OYUN BILGILERI 4 ay önce eklendi
Jurassic World Evolution İndir

Tür: Aksiyon Oyunları, Macera Oyunları, Korku Oyunları, FPS Oyunları

Platform: PC

Boyut: Beklemede.

Crack: Beklemede.

Tarih: Çıkış Tarihi: 12 Haziran

Kaynak: https://www.torrentabi.com/

Dil: Türkçe, İngilizce, Fransızca, İtalyanca, İspanyolca, Çekçe, Danca, Felemenkçe, Yunanca, Korece, Norveççe, Lehçe, Portekizce, Rusça, Basitleştirilmiş Çince, İsveççe, Geleneksel Çince

Etiketler: , , , , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?

2018 EN GÜNCEL OYUNLARINI TAKİP EDİN!

Sayfayı Beğen

GÜNCEL OYUNLARI TAKİP EDİN!