Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Kane and Lynch 2 Dog Days Complete indir

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
 
 
 
   

Kane and Lynch 2 Dog Days Complete indir

Kane and Lynch 2 Dog Days Complete indirŞanghay’ın cesur yeraltı arka sokaklarında ve çatıların boyunca hayatta kalmak için mücadelelerini yaşayın. çatlaklar Lynch’in aklı ve Kane’in istikrar içinde görünmeye başlar gibi onlar, hatta birbirlerine değil kimse güvenebilirsiniz.
Single Player online Co-op ve Multiplayer non-stop aksiyon. Yeni ve benzersiz Kırılgan İttifak multiplayer oyun modları Tüm Criminal Minds uygun bir deneyim sağlamak.
Ham, Gerçek ve Uncut – Kane & Lynch 2: Dog Days video oyunları için benzersiz, görünmeyen bir görsel stil tanıttı. belgesel film yapımı ve kullanıcı tarafından oluşturulan döneminden görsel referanslar alarak, Kane & Lynch 2 yoğun bir gerçeklik duygusu daha önce hiç tecrübe sunar.
Lynch gibi oynayın – Lynch gibi oynayın ve onun hikayesini izleyin. ödeme çılgın hayallerinin bile ötesinde nerede o para kazanmaya ve şişman anlaşma yapmak üzere var, Şanghay’da rahat bir hayat yaşıyor ve hiçbir şey onun bir şekilde almak için gidiyor.
Not Dead aşağı – acımasız oyun için daha fazla yoğunluk ekleme, oyuncular düşman yaptırmayı ikinci bir şans olacak; yerden silahlı çatışma devam eden veya kapağına doğru sürünerek kaçmaya çalışırken arasında seçim yapın.
Çevrimiçi Co-op – Kane ve Lynch gibi oynayın
Fragile Alliance – yeni ve gelişmiş modlar bir koleksiyon ile oldukça ünlü multiplayer deneyimi döner.
Ölü Men: en çok satan Hitman başlıkları ve 2007’nin Kane & Lynch arkasındaki stüdyo – eleştirmenlerin beğenisini kazanan Hitman serisinin yaratıcıları.
TR De ilk www.torrent-oyunindir.com Paylaşılmıştır. . ilklerin adresindesiniz

Türkiye ilk bizde Her zamanki gibi.

Çıkış Tarihi: 7 EYLÜL 2016

OYNANIŞ VİDEOSU EKLENMİŞTİR. www.torrent-oyunindir.com

Kane and Lynch 2 Dog Days Complete indir BENZER İÇERİKLER
Kane and Lynch 2 Dog Days Complete indir YAPILAN YORUMLAR