Kane & Lynch Dilogy repack indir

0
 

Kane & Lynch Dilogy repack indir Türkçe Yama
 

Kane & Lynch Dilogy repack indir
 

Kane & Lynch Dilogy repack indir

Kane & Lynch Dilogy repack indirOyun en rahatsız edici ve gerçekçi suçlular iki olarak oynayın; Lynch – Bir öz ilaçlı psikopat – ve Kane – IO Interactive bir cesur ve acımasız suç shooter bir hayal kırıklığına ve umutsuz eski paralı asker. Yanlış gitmiş basit bir iş kaçmak için umutsuz ve çılgınca mücadele onları bulduğunda Kane ve Lynch eylemlerinin sonuçlarına katlanmak. Şanghay’ın cesur yeraltı arka sokaklarında ve çatıların üzerinden hayatta kalmak için kendi mücadele yaşayın. Çatlaklar Lynch’in aklı ve Kane’in istikrar görünmeye başladıkça Onlar, hatta birbirlerine değil kimse güvenebilirsiniz.
Single Player online Co-op ve Multiplayer non-stop aksiyon. Yeni ve benzersiz Kırılgan İttifak multiplayer oyun modları tüm ceza zihinleri uygun bir deneyim sağlar.
Ham, Gerçek ve Uncut – Kane & Lynch 2: Dog Days video oyunları için benzersiz, görünmeyen bir görsel stil tanıttı. Belgesel film yapımı ve kullanıcı tarafından oluşturulan döneminden görsel referanslar alarak, Kane & Lynch 2 yoğun gerçekçilik duygusu asla önce yaşamış sunar.
Lynch gibi oynayın – Lynch gibi oynayın ve onun hikayesini izleyin. Ödeme çılgın hayallerinin bile ötesinde nerede o para kazanmaya ve şişman anlaşma yapmak üzeredir oluyor, Şanghay’da rahat bir hayat yaşıyor ve hiçbir şey onun bir şekilde almak için gidiyor.
Not Dead aşağı – acımasız oyun için daha fazla yoğunluk ekleme, oyuncular düşman yaptırmayı ikinci bir şans olacak; Yerden silahlı çatışma devam eden veya kapağına doğru sürünerek kaçmaya çalışın arasında seçim yapın.
Çevrimiçi Co-op – Kane ve Lynch gibi oynayın
Fragile Alliance – yeni ve gelişmiş modlar bir koleksiyon ile oldukça ünlü multiplayer deneyimi döner.
Ölü Men: en çok satan Hitman başlıkları ve 2007’nin Kane & Lynch arkasındaki stüdyo – Kritik beğeni toplayan Hitman serisinin yaratıcıları.

   

Kane & Lynch Dilogy repack indir
   

Kane & Lynch Dilogy repack indir Full crack İndir
   

Kane & Lynch Dilogy repack indir MultiPlayer Yaması İndir
 
8.374
OYUN BILGILERI 3 sene önce eklendi
Kane & Lynch Dilogy repack indir

Tür: Aksiyon Oyunları

Platform: PC

Boyut: 5,80 GB

Crack: SKİDROW

Tarih: 06-06-2015

Dil: İNGİLİZCE

Etiketler:

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?

2018 EN GÜNCEL OYUNLARINI TAKİP EDİN!

Sayfayı Beğen

GÜNCEL OYUNLARI TAKİP EDİN!