Killing Room indir

0
  

Killing Room indir Türkçe Yama
 

Killing Room indir
 
 
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Killing Room indir

Killing Room indir Aksiyon, Bağımsız Yapımcı, RYO yapımcılarından Kalıcı ölüm, rasgele nesil ve becerilerini doğru test edilecektir sağlamak ve her yanlış hareket size bir sürü sorun neden olabilir böylece oda Killing çok yüksek zorluk yoktur.
Gerçeklik-show parodi
Biz Running Man film / kitap Smash TV oyunun arkasında fikri seviyorum. Ölüm Odası bu nedenle bu hedefliyor. Karakteriniz kötü bir durumda ama o birkaç saat içinde gülünç zengin olabilir. Ancak, herkes onu durdurmak için mümkün olan her şeyi yapacağız. Oda Killing zalim bir gerçeklik gösterisi, kara mizah ve sinizm dolu biridir.
flamalar ve izleyiciler için online oylama
Sen gerçek bir çevrimiçi kitle ödüllendirilir veya playthrough sırasında cezalandırılır nasıl karar sağlayabilirsiniz. Sadece oyun akışı ve takipçileri ile sağlanan URL’yi paylaşın. Bu bir oyuncu ve onun / onun izleyici arasındaki etkileşimin tamamen yeni bir yoludur. Biz kesinlikle isteğe bağlı iken her iki taraf için eğlenceli bir büyük miktarda getiriyor emin yaptı. Gerçek bir çevrimiçi seyirci olmadan oynarken hala tam bir deneyimdir.
Popülerlik odaklı
Yakından bir online seyirci tarafından sadece takip edilecek. Sizin eylemleri de bir AI seyirci tarafından değerlendirilecektir. Eğer sıkıcı olursa, popülerlik düşecek. Eğer kalabalıkları eğlendirmek Ama, eğer onların kahraman haline gelebilir. popüler olan bu TV şovları geldiğinde her şeydir! Kelimenin tam anlamıyla, her şeyi kitleyi rahatsız çünkü eğer onlar size hiç Odası Killing girilen an pişman yapacaktır vardır.
RPG
Dayanıklılık, Sağlık, Hız, Savunma, Doğruluk, vb önemli ölçüde umutsuz çaba size yardımcı olmak için bu özellikleri artırılması yatırım olabilir – Senin karakterin çeşitli özellikleri ile tanımlanır. Ama aynı zamanda senin niteliklerini artırmak ve hatta size temel RPG sistemi dışında özel efektler ve ikramiye verebilir öğeleri bağlı olabilir. Çift atlar, tuzakları yaralanmazlık Oda setleri Killing çeşitli haritalar ve diğer yararlı şeyler ton vardır. Düşük popülariteye veya begrudging çevrimiçi izleyiciler ile kötü bir erkek ya da kız Ama eğer, aynı zamanda ciddi hastalıklara da nitelikleri iyi … sizi neden olacak sorun öğeleri, sorun … pek fark cezalar alabilirsiniz, yetersizlik çalıştırmak veya göz kaybediyor.
Çeşitli ve içerik ve oyun zengin
Silahlar ve yakın dövüş silahları, benzersiz düşmanı, boss dövüşler, 100’den fazla benzersiz öğeleri, ödüller ve oda Killing çok daha fazla sizi bekliyor ile ilgi noktaları ile 3 farklı ‘dünyalar’. Bizim gösteri kalıcı katılımcılarını öldürmeye çalışır iken aynı zamanda, bu sadece çekim hakkındadır. Bizim show sıkıcı hiçbir şekilde olduğundan emin olmak için pek çok ilginç tuzaklar, bulmacalar ve diğer unsurları hazırladık.

8 rastgele oluşturulan seviyeleri
benzersiz oyun ve intro animasyonlar ile 8 patron yaratıklar
flamalar ve seyirci arasında daha iyi etkileşim için online oylama
15+ silah
25+ düşman türleri
150 + benzersiz Öğeler
Mücadele, bulmaca ve tuzak odaları
Ücretsiz içerik yamalar
Biz hata tespit değil, aynı zamanda size daha fazla Öğeler, Silahlar, Enemies ve oda varyasyonları getiren ücretsiz içerik güncellemeleri ile sadece serbest bırakıldıktan sonra Killing Room desteklemek için gidiyoruz.
TR De ilk www.torrent-oyunindir.com Paylaşılmıştır. . ilklerin adresindesiniz

Türkiye ilk bizde Her zamanki gibi.

Çıkış Tarihi: 23 EKİM 2016

OYNANIŞ VİDEOSU EKLENMİŞTİR. www.torrent-oyunindir.com

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
 

Killing Room indir
 

Killing Room indir Full crack İndir
       

Killing Room indir Oyun Hakkında Yorum Ve Görüşlerinizi Bizimle Paylaşınız.

   
476
OYUN BILGILERI 11 ay önce eklendi
Killing Room indir

Tür: Aksiyon Oyunları, Macera Oyunları, RPG Oyunları

Platform: PC

Boyut: 2,7 GB

Crack: CODEX

Tarih: 23-10-2016

Dil: ingilizce

Etiketler: , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?

Anında Yeni Oyunlardan Haber Alın.

Sayfayı Beğen 🙂

GÜNCEL OYUNLARI TAKİP EDİN!