Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
Kingdom Wars 2 Battles pc games download

Kingdom Wars 2 Battles indir

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
 
 
 
   

Kingdom Wars 2 Battles PC FULL indir

Kingdom Wars 2 Battles torrent indir Kingdom Wars 2: Savaşları karmaşık hızlı tempolu şehir bina ve çatışma kuşatma mücadele ile işçiliği Zombi hayatta kalma ve uzun vadede en iyi birleştiren, fantezi gerçek zamanlı strateji tarz taze bir bakış açısı getiriyor. oyuncular diğer oyuncuların binlerce oyunculu çatışma ve kümes epik savaş karşısında mücadele nerede güzel, ama kanlı oyun dünyasında tüm. Ve epizodik singleplayer kampanya ile sayısız savaşlar ve maceralar ile, epik hikaye anlatımı getirerek. Yeni Bölüm ücretsiz genişleme paketi, her birkaç ay olarak piyasaya sürülecek.

Episodik Singleplayer Kampanya

Kingdom Wars 2: Savaşlar epik bir hikaye odaklı singleplayer kampanya yanı sıra ilerici çok oyunculu hikaye ile birlikte geliyor. çekici sinematik anlatıma ve orijinal oyun saatleri sağlanması, kampanya topyekün savaş tarafından yutulmuş bir dünyada hayatta kalmaya çalışan, üç büyük ırklar hikayesini anlatıyor. Her yeni bölüm Singleplayer ve çok oyunculu hikaye yay hem devam yanı sıra yeni ırklar ve yerleri tanıtacak. Ve en iyi Reverie World Studios geleneklerde, yeni bölüm ücretsiz genişleme paketi, her birkaç ay olarak piyasaya sürülecek.

Çarpıcı Kuşatma Savaş

Gerçekçi ortaçağ kuşatma savaş karmaşık kalesi inşaatı ile Strateji tarz taze oyun getiriyor, ve 25 savunma ve saldırı kuşatma silahları. Düşman kapıları ram merdivenler ve kuşatma kuleleri ile duvarları ölçek, yağ ve duvara monte mancınık kaynatarak korunan kendi kalelerine ve kalelerini inşa ederken, trebuchet bombardımanları salmak.

Karmaşık hazırlama Sistemi

Uzun vadeli oyun anlam sağlamak için, KW2B planları ve malzemelerden bileşenleri onlarca efsanevi öğeler ve emanetler iki yüzden fazla kombinasyonları ile tam ustalık sistemi bulunmaktadır. Işçiliği yeni oyun kartları oluşturarak, ya da yeni sanayi teknolojileri araştıran, yeni ölümcül kuşatma silahları ve binaları işçiliği gelen, oyunun her yönünü içine bağlıdır. Bu minigame işçiliği bileşenleri edinme karmaşık yolları ve oyuncu ticareti oyuncu için tam destek ve kalıcı madde işçiliği ekonomisi ile tamamlandı.

MMO Topluluk Çevre

tüm online etkileşim tamamen isteğe bağlı olmasına rağmen, oyuncular sizleri ağırlamayı bekliyor dev oyuncu topluluğu ile, kalıcı MMO ortamını yaşayabilirsiniz. , Arkadaş olmak ekonomiyi işçiliği tahrik loncalar ve ittifaklar, usta oyuncu katılmak, kümes ve zorluklar arkadaş meşgul, ya da ilerici bir oyuncu sıralamasında ve turnuvalarda nihai savaşçı olmak için yarışırlar.

çatışma Oyun

KW2B kısa vadeli ve uzun vadeli stratejik seçeneklerin son derece geniş bir yelpazede sunan, hızlı tempolu bir çatışma ortamında karmaşık şehir bina ve ekonomi modeli sunar. Serbest baz bina, karmaşık kalesi tasarımı, gerçekçi kuşatma mücadele, karmaşık ekonomik model ve birimlerin düzinelerce – Oyuncular nihai oyun tarzı zanaat – sayısız acele fırsatlardan, bir defansif oyun tarzı, yani hala zafer getirebilir.

Uzun vadeli teknoloji ağacı ilerlemesi

oyuncular savaş boyunca savaşır gibi, çeşitli işçiliği kombinasyonu kilidini onun avatar seviyesi ups birçok oyun kartlarından birini oluşturmak için. oyuncular kilidini ve savaşta zafer sağlamak için kendi kart güverte inşa gibi bu karmaşık sistem yönetimi ve uzun vadeli stratejik düşünme büyük bir ekler.

Üç gerçekten Farklı Yarışları

B her yarış için geç oyun ilerlemesi eşsiz üç oyunu oynamak oldu oyuncuları ve sayısız saatler getiriyor: – KW2 İnsanlar, Orklar ve elfler: Üç gerçekten farklı medeniyetler sahip. Her yarış her yönü benzersiz olacak şekilde tasarlanmıştır – ekonomiden, taban oluşturma, birim rolleri ve taktikleri. Her ırk benzersiz teknoloji ağacı ilerlemeler ve iskambil kendi güverte, 60 benzersiz işçiliği fırsatları ile birlikte geliyor.

Stratejik Kart Oyunu

savaş boyunca oyuncuların kavgalar olarak, stratejik kart oyunu devreye girer. Oyuncular işçiliği ile elde oynanabilir kart deste sonsuz kombinasyonları oluşturabilirsiniz. multiplayer savaşları sırasında oyuncuların birbirlerine karşı güverte denemek ve bir savaşın gelgit açmak için çukur olacaktır. Bu karmaşık sistem yönetimi ve uzun vadeli stratejik düşünme büyük bir ekler.

 

GÜNCEL UPDATE DOSYASI. EĞER OYUN AÇILMIYOR İSE BU DOSYAYI İNDİRİP ÜSTÜNE KURUNUZ.

İNDİR

 

OYNANIŞ VİDEOSU EKLENMİŞTİR

Çıkış Tarihi: 3 MarT 2016

Kingdom Wars 2 Battles indir BENZER İÇERİKLER
Kingdom Wars 2 Battles indir YAPILAN YORUMLAR