Kingdom Wars 2 Undead Cometh indir – Full

0
  

Kingdom Wars 2 Undead Cometh indir – Full Türkçe Yama
 

Kingdom Wars 2 Undead Cometh indir – Full - Full PC Türkçe
   
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Kingdom Wars 2 Undead Cometh indir – Full

Kingdom Wars 2 Undead Cometh indir – Full Kingdom Wars 2 Undead Cometh Krallık Savaşları 2: Savaşlar, destansı öykü merkezli tek kişilik bir kampanyanın yanı sıra ilerici çok oyunculu öykü anlatımı ile de kusursuz bir şekilde gelir. Sinema anlatımına ve orijinal oyunculuğa saatler süren kampanya, üç büyük ırkın öyküsini anlatıyor ve toplam savaşın amacıylae girmiş bir dünyada hayatta kalmaya çalışıyor. Her yeni seksiyon, tek kişilik oyunculardan çok oyunculu öykü-yaylara kadar devam edecek ve yeni ırklar ve yerler tanıtılacaktır. Ve en iyi Reverie World Studios geleneklerinde yeni seksiyon birkaç ayda bir bedava genişleme paketi olarak çıkacak.

Çarpıcı Kuşatma Savaşı
Gerçekçi ortaçağ kuşatma muharebesi, komplike kaleci inşaatı ve 25’den çok savunma ve saldırgan kuşatma silahıyla Strateji çeşidine yeni oyun getiriyor. Düşman kapılarından kurtulun, duvarları merdivenle ve kuşatma kuleleri ile ölçekleyin ve trekçeşme bombardımanlarını açın, aynı vakitte kaynar yağ ile ve duvara monte edilen mancınıklar doğrulusunda korunan kendi kalelerinizi ve kalelerinizi inşa edin.

Karmaşık Yapım Sistemi
Uzun süreli oyun oynamak amacıyla KW2B, iki yüzü aşkın kombinasyon ile, plan ve malzemelerden onlarca bileşenden efsanevi eşyalara ve kalıntılara kadar tam işçilik sistemi sunar. El yapımı, yeni ölümcül kuşatma silahları ve binaları hazırlamaktan, yeni oyun kartları oluşturmaktan ya da yeni saniyesel teknolojiler araştırmaktan oyunun her alanına bağlanır. Bu minigame, işçilik bileşenleri edinmenin komplike yollarıyla ve oyuncunun oyuncuya ticareti amacıyla tam desteği ve kalıcı madde işleme ekonomisi ile tamamlanmıştır.

MMO Topluluk Ortamı
Tüm online iletişim tamamiyle isteğe bağlı olmakla birlikte, oyuncular, sizi ağırlamayı bekleyen dev oyunculuğu topluluğu ile kalıcı bir MMO ortamı yaşayabilir. Arkadaş edin, loncalarla ve ittifaklara katılın, ekonomiyi yaratan ustalığı ustalığı yönetin, arkadaşlık ve zorluklarla dost edin ya da ilerici oyuncu listelenmesinde ve turnuvalarında nihai savaşçı olmak amacıyla yarışın.

Çatışma Oyunu
KW2B, süratli tempolu bir çatışma içerisinde spesifik kent inşası ve ekonomi modeli sunar; çok geniş kapsamlı kısa ve uzun vadeli stratejik alternatifler sunar. Özgür üs bina, komplike kaleci tasarımı, gerçekçi kuşatma savaşı, komplike ekonomik model ve düzinelerce birlik – oyuncular, çok sayıda çabuk etme fırsatından, savunma oyun tipine kadar, tekrar de zafer kazandırabilecekleri en son oyun stilini hazırlayabilir.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
 

Kingdom Wars 2 Undead Cometh indir – Full
 

Kingdom Wars 2 Undead Cometh indir – Full Full crack İndir
       

Kingdom Wars 2 Undead Cometh indir – Full Oyun Hakkında Yorum Ve Görüşlerinizi Bizimle Paylaşınız.

 

Kingdom Wars 2 Undead Cometh indir – Full - Full PC Türkçe
 
3.367
OYUN BILGILERI 11 ay önce eklendi
YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?

Anında Yeni Oyunlardan Haber Alın.

Sayfayı Beğen 🙂

GÜNCEL OYUNLARI TAKİP EDİN!