Last Of Us PS3 indir

2
 

Last Of Us PS3 indir Türkçe Yama
 

Last Of Us PS3 indir
 

Last Of Us PS3 indir

Last Of Us PS3 indir

Last Of Us PS3 indir

PlayStation®3 ile uyumludur.
Hikaye
Medeniyetler kaybedildi, şehirler terk edildi
The Last of Us, hayatta kalma ve aksiyon unsurlarını harmanlayarak türe yeni bir soluk getiren bir deneyimdir. Nüfusun büyük bir kısmını yok eden yeni bir virüs ile ilgili öykü, karakter odaklı bir şekilde işlenmektedir. Bir salgından 20 yıl sonra bilinen medeniyetler tamamıyla değişmiş, şehirler terk edilmiş ve doğa tarafından geri alınmış, enfeksiyon kapan insanlar çılgına dönmüş ve hayatta kalanlar yiyecek ve silahlar için ellerine geçen her şey ile birbirlerini öldürmektedir.

Joel, hayatta kalmış sert mizaçlı bir karakterdir ve 14 yaşında Ellie adlı bir kızın, zorba bir askeri karantina bölgesi dışına kaçırılması için tutulmuştur lâkin ufak görünen bu iş çok geçmeden Amerika etrafında geçecek vahşi bir yolculuğa dönüşecektir.

The Last of Us is a genre-defining experience blending survival and action elements to tell a character driven story about a population decimated by a modern plague. 20 years after a pandemic has radically changed known civilization, cities are abandoned and being reclaimed by nature, infected humans run wild and survivors are killing each other for food, weapons; whatever they can get their hands on.
Joel, a violent survivor, is hired to smuggle a 14 year-old girl, Ellie, out of an oppressive military quarantine zone, but what starts as a small job soon transforms into a brutal journey across the U.S.

   

Last Of Us PS3 indir
   

Last Of Us PS3 indir Full crack İndir
   

Last Of Us PS3 indir MultiPlayer Yaması İndir
 
56.752
OYUN BILGILERI 3 sene önce eklendi
Last Of Us PS3 indir

Tür: KONSOL OYUNLARI, Playstation 3 Aksiyon, Playstation 3 Macera, Playstation® 3

Platform: Playstation® 3

Boyut: 32,09 GB

Crack: E-BOOT: YOK

Tarih: 18-06-2015

Kaynak: 4.40 CFW

Dil: İngilizce

Etiketler: , , , , , ,

BENZER OYUNLAR
FIFA 18 PS3 İndir
14.446 bakılma
YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?

2018 EN GÜNCEL OYUNLARINI TAKİP EDİN!

Sayfayı Beğen

GÜNCEL OYUNLARI TAKİP EDİN!