Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Leap of Fate indir

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
 
 
 
   

Leap of Fate FULL indir

Leap of Fate torrent indir New Yorkda gölgelerde saklanarak dört technomages biri olarak, zaman Fates Kristal’i, sihirli kendi psikolojik iblisleri karşı çukur bir gizemli test zemini yüzleşmek için gelmiştir. Pota aracılığıyla yolculuk size düşman ordularını üzerine ordularını savaşan ve deviously koydu tuzaklar üstesinden gelmiştir. Sizin araçları yıldırım hızlı gölge yürüyüş, bulmak, güçlü glyphs ve yol boyunca yükseltme büyülü becerileri vardır. Hayatta kalmak için ödülünüz? Tarifsiz gücü ve gerçek kaderini ortaya çıkarmak için bir şans.

Temel Özellikler:
Yürüme Gölge yeteneği etrafında inşa, son derece hızlı ve tatmin edici aksiyon oyun deneyimi
rasgele üretilen beceri ağaçları yenilikçi bir sistem aracılığıyla yüz büyülü becerileri üzerinde Upgrade
Dört karakter derin ve yoğun hikayeleri keşfedin, güzel resimli sinematikler aracılığıyla anlattı
sibernetik laboratuarları, sokaklar karanlık ve gizli toplumları kapsayan bir günümüz cyberpunk fantezi keşfedin

challenge – Fate Leap Combat son derece hızlı ve ölümcül olduğunu. Sadece deli mezhebindekilerden ve gizli taret pit savaşçıları arasında değişen düşman yüzden fazla farklı türde karşı karşıya gelecek, ama procedurally üretilen seviyeleri her zaman parmakları üzerinde tutacak. uyardı olun; Ölmeden bir kez başından yeniden ve yeniden denemeniz gerekir. Umarım, birlikte size yardım etmek için yeni daimi yükseltmeleri kilidi olacak.

sihirli – Her oyun oturumu içinde, büyülü güç kazanmak için birçok fırsat bulacaksınız. rasgele yol boyunca bulmak oyunu değiştiren glifleri ek olarak, Mobilite, Saldırı ve Pasif beceri ağaçları yayılmış toplam yüzden fazla büyülü yetenekleri vardır. Kader Leap büküm beceri ağaçları rastgele her oyun bir öncekinden farklı olmasını sağlamak, karıştırılan olmasıdır. bir run¬¬ üzerinde, çukurlar üzerinde yüzer olacak ve sizin için düşmanlar kaçırmaya Greys çağrıda ise önümüzdeki olarak, bir mermi yansıtan teknoloji wielding olacak iken, Atomik Flash ile düşmanları parçalanır.

karakter – Fate Leap olarak, dört mages biri kendi ayrı oyun stili ve hikayesi ile her oynamak:
Aeon, gölge mage: Psikolojik gizli bir toplumda baskı yıllara göre yaralı
Büyük Mo, cyborg technomancer: Onun ikili doğa ile uzlaşmak için Güreş
Mukai, ruh kanallık: üç güçlü kuruluşlardan zihninin kontrolünü yeniden kazanmak için çabalayan
Rasimov, haydut occultist: ölümü dolandırıcı sonsuz arayış bir asırlık büyücü

Onlar bu yer, kendi korkularını, kendi şeytanlarıyla yüzleşmek yapar söylüyorlar. Eğer denemeler hayatta eğer Ama aynı zamanda, senin kaderini ortaya çıkarabilir.

OYNANIŞ VİDEOSU EKLENMİŞTİR. www.torrent-oyunindir.com

Türkiye ilk bizde Her zamanki gibi.

Çıkış Tarihi: 30 Mart 2016

DİKKAT: Gereksiz Spam Sitelerden Oyun indirmeyiniz. Google nin Bile farkında Olduğu KİMLİK HIRSIZLIĞI Yapan sitelerden Uzak Durunuz….

Leap of Fate indir BENZER İÇERİKLER
Leap of Fate indir YAPILAN YORUMLAR