Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Legends of Dawn Reborn indir

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
 
 
 
   

Legends of Dawn Reborn pc indir

Legends of Dawn Reborn torrent indir Legends of Dawn Reborn torrent indir, Legends of Dawn Reborn pc indir
Şafak Reborn Efsaneleri Narr acımasız kuzey ulaşır oyuncuları davet ediyor. Survival senin büyü, kılıç, ve fikir bağlıdır.
Şafak Reborn Efsaneleri Narr dünyasında yer alır ve olaylar Haziran ayında Steam Erken Erişim yayımlanan Darkness Wave gelenler önce gerçekleşmesi.
Ne Dawn Reborn Legends benzersiz kılan kısıtlama olmadan oynamak için yeteneğidir. Narr dünyası size “görünmez duvarları”, ya da yükleme ekranları yanılmak olmaz çok büyük bir yerdir.
Narr dünya zihni uyarır çarpıcı pitoresk bir manzara ile kıtada yayılan. Batmaz balonlar olarak dağlar ve tepeler yerçekimine meydan büyülü bölgeler vardır. Biz de onların soğuk derinliklerinde yanı sıra kampları, etkileyici rıhtım ve savaşlar sessiz tanıklık gaddar kaleleri içinde ne yalan gizemleri keşfetmek için sayısız zindan bekliyor oluşturduk. Türbeler ve mezarlıklar da sizin keşif bekliyor.

Ayrıca, oyun sırasında yaptığınız seçimler sonrası, ya da aynı anda isterseniz başka bir şey çalışıyor sizi engellemez. Sen sınıfları ile oynamak ve büyü ile kılıç birleştirmek mümkün. Seçim tamamen sizin yaratıcılık kalmıştır.
Ama, akılda. Tüm bu güzel manzaralar Ashglades antik savaş yayıldı gizemli karanlığı gizlemek; çözgü ve yoluna çıkan her canlıyı zehirlenmesi, kana susamış canavarlar yaratır.

Şafak Reborn Efsaneleri nedir

Şafak Reborn Efsaneleri ilk RPG başlığı, Dawn Legends bir yeniden sürümüdür. Biz Darkness Wave gelişmekte iken, motor ve RPG sistemleri dramatik, düzeldi ki yerine biz biz yeni motor onun içeriği üzerinde alırsak çok daha iyi bir oyun deneyimi sunmak ve adapte olacağını fark orijinal oyun yama yeni RPG sistemi yerine yama daha.

Erken Erişim geliştirme aşamasında Darkness Wave tepkisi çok cesaret vericiydi. Oyuncular iyileştirmeler sevdim ve genel Şafak orijinal Efsaneleri çok daha fazla oyun sevilen, böylece biz onu durdurabilir ve “kaputun altındaki” Yeni motor ve RPG sistemi ile yenilenen yeniden yayınlamaya karar verdim işte listesi farklılıklar ve benzerlikler:
– Dreamatrix 2.0, optimize edilmiş motor bizim Erken Erişim başlığı Darkness Dalga kullanılan;
– Dawn Reborn Legends 64-bit SADECE başlıktır. Teknoloji akarsu herhangi yükleme ekranları olmadan oynamaya olanak tanır. Tüm veriler sorunsuz arka planda yükler;
– Öğe istifleme ve sıralama ile çanta ile genişletilebilir dev envanter;
– Runes, iksir ve büyü içeren tek bir öğe türü, ilgili tüm veriler ile tamamen yeni bir bilgilendirici ipuçları; Sihirli seviyesi ile ilgili önemli veriler, işçiliği vb
– Redefined Yazım jeneratör – dünya eksiksiz toplamak rünleri dışında güçlü büyü oluşturmak; Sizin büyü döküm Yazım seviyesini (tooltips görünür) artacak.
– Filtrelerin bol Yeni tam ekran haritası
– Gelişmiş ve yeni işçiliği sistemi;
– Ek muharebe animasyonları
Etkileşimli kilidini belirli runes veya anahtarları oyuncu kullanarak ve kilitli sandıkları veya sandık ve oyundaki diğer mekanizmaları harekete;: – Tuşlar ve Runes ile Anahtarcı Sistemi Yükseltildi
– Öğelerinin Yeni tür: Cursed Öğeler, Blessings, Emanetler vb
– Klavye ve fare navigasyon ile Binbaşı yükseltme
– Tam özgürlük ile eşsiz yerlerden yüzlerce keşfetmek;
– Yağma yükleri damla vahşi yaratıklar ve canavarlar türleri Yüzlerce;
– Şafak görevler ve dünyanın Efsaneleri küçük değişiklikler var;
– Başarı sistemi (150) ve buhar Kartları
– Şafak Efsaneleri artık satın desteklenen veya mevcuttur;
– Zaten bu LoD Reborn satın almayın lod satın aldıysanız, ücretsiz olarak elde etmek için nitelikli.

Legends of Dawn Reborn indir YAPILAN YORUMLAR