Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu
lemuria lost in space pc torrent

Lemuria Lost in Space İndir

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (PUAN VER)
Loading...
 
 
 
   

Lemuria: Lost in Space pc indir

Lemuria Lost in Space Uzayın 100 oda üzerinde keşfedin, onlarca bulmaca çözmek, değerli kaynakları bulmak ve gemiyi devriye gezen güvenlik taretleri ve diğer düşmanlarla savaşmak;
Lemuryalı kayıp ekibin hikayesini ortaya çıkarın 7. Geminin 70 yılı aşkın bir süredir kaybolduğunu – tam olarak neler olduğunu öğrenin;
Devriye gezen robotlarla savaşmayı önlemek için bilgisayar terminallerini veya hatta uzay gemisi şebekesini kesmenize izin veren yeni beceriler edin;
Lemuria Lost in Space Mantıksal düşüncenizi ve matematik becerilerini test edecek mini oyunlara meydan okuyun;
Terk edilmiş uzay gemisinin benzersiz atmosferini, Ree-D tarafından bestelenmiş orijinal soundtrack ile hissedin.
Şimdi oyna – ücretsiz demo mevcut.
Lemurya 7 uzay gemisi 70 yılı aşkın bir süredir kayıp.
Şimdi Güneş Sistemi’ne geri döndü, ancak üzerinde mürettebat yok. Lemuria Lost in Space Lemurya 7’nin nasıl geri döndüğü ve neden ciddi şekilde hasar görmüş olduğu da belli değil.

Lemuryada: Uzayda Kaybolduğunuzda, aşırı sıcaklıklar, yüksek seviyelerde radyasyonla çalışabilen ve tüm gemiyi keşfetmek için silah ve hack modülleri üreten AI ile birlikte olan Abrix olarak oynuyorsunuz.
Abrix, güvenlik sistemlerini aşmak için bir kabiliyete sahiptir. Benzersiz korsanlık mini oyun, matematik, coğrafi ve mantık düşünme becerilerine meydan okuyacak. Wikipedia’yı kontrol etmek için zaman yok – her hatanın maliyeti siz değerli kaynaklar!

Abrix, misyon sırasında kendini yükseltmesine izin veren özel bir yazılıma sahiptir. Çok dikkatli olmanız gerekir – eğer pilleriniz veya radyasyon karşıtı bir pelerin varsa, görev durdurulur ve oyun sona erer.
Uzayın 100 oda üzerinde keşfetmek için, onlarca bulmaca çözmek, robot için değerli kaynakları bulmak ve güvenlik kuleleri ve gemi devriye diğer düşmanları ile mücadele gerekir.

Bulmacaları çözmek, sizi sadece paha biçilmez kaynaklarla ödüllendirmekle kalmaz, aynı zamanda kayıptı Lemuria 7 mürettebatının hikayesini keşfeder. Zorluk seviyesi zorluk derecesine bağlıdır – bu yüzden akıllıca seçin veya sıfırdan başlamanız gerekir.

TÜRKİYE İLK BİZDE Çıkış Tarihi: 18 Mar 2017


MİNİMUM:
İşletim Sistemi: Windows Vista/7/8/10
İşlemci: Intel® Core™ 2 Duo E6600 or better
Bellek: 2 GB RAM
Ekran Kartı: DirectX9 compatible
DirectX: Sürüm 9.0
Depolama: 6 GB kullanılabilir alan
İlave Notlar: DirectX compatible

Lemuria Lost in Space İndir BENZER İÇERİKLER
Lemuria Lost in Space İndir YAPILAN YORUMLAR