Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Life Goes On Done to Death indir

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
 
 
 
   

Life Goes On Done to Death indir

Life Goes On Done to Death indirBu bulmacaları çözmek için oldukça bükülmüş bir yoldur çünkü biz sizi öldürme şövalyeler ile iyisin umut! Dying ilerlemeye tek yoludur. Eğer şövalyeleri kurban gibi, her zorlu bulmaca çözmek için oyunda mekanizmaları ile ceset nasıl kullanılacağını anlamaya edeceğiz.

Morbid, henüz komik oyun.
Eğer bile pişmanlık hissedebilir, çok şövalyeler öldürecek! Ama bir testere bıçağı içine bumbling şövalye flinging veya şiddet, bulmaca çözme arkadaşı içine bir dönüm komik. Bize güven.

Canlı, tuzak-basmış dünyalar.
lav, buz, başak çukurları, portallar, zombiler, toplar, ve çok daha fazlası dolu dört canlı, renkli dünyalar içinde 65+ seviyeleri ile yolculuk. Ve hardcore bulmaca bağımlıları için ekstra zorluklar düzeyleri vardır.

Unlockable şapka ve silahlar. (Tabii ki Silly olanlar!)
Bir at başı giyen Yaşam Kupası bulabilir miyim? bulmaca çözme üstüne, sen eğlenceli şapka ve silah kilidini mümkün olacak. Sizin şövalyeler kasketleri ve bere gibi, aptal şapka giyen ve ölü balık ve spatula gibi, hatta sillier silahlar wielding doğacaktır.

Jeff bul!
Jeff kim? Eh, o kürklü sevimli ve her düzeyde gizlenen. Eğer onun arkadaşı olacak?

Zorluklar!
şövalyeler en az sayı ile seviyeleri çözme ve rekor sürede bunları tamamlamak için ödülleri vardır!

Ayrıca bir kick-ass patron mücadele, bir harita entegre hikayesi, tüm şapka ve silah ve ölüm gülmek yapacak diğer özellikleri kontrol etmek için bir cephanelik içeren Death Bitti: Hayat Goes On.

TR De ilk www.torrent-oyunindir.com Paylaşılmıştır. . ilklerin adresindesiniz

Türkiye ilk bizde Her zamanki gibi.

Çıkış Tarihi: 17 ağustos 2016

OYNANIŞ VİDEOSU EKLENMİŞTİR. www.torrent-oyunindir.com

Life Goes On Done to Death indir YAPILAN YORUMLAR