Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Little Kings Story indir

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
 
 
 
   

Little Kings Story indir

Little Kings Story indirİkna yeni bulduğu güçleri ile, küçük oğlan mutlak güç ve refah baş döndürücü yükseklikleri içine bilinmezlik ve yoksulluk derinliklerinden Alpoko yükseltmek çalışmaya başladı. Howser etkili tavsiye ve kontrolsüz hırs ve Alpoko onun görkemli planlarını paylaşan (istedikleri olsun veya olmasın) vatandaşları sunan, küçük çocuk Dünya hakimiyeti onun nihai hedefi hiç ileriye yürüyüşleri!

Başlangıçta eleştiriler Wii için piyasaya, bu kült klasik gerçek zamanlı strateji oyunu mistik ve büyülü bir krallık inşa geliştirmek ve korumak için bir maskara, saygısız macera için bazı kesinlikle yetişkin sinizm ile şirin masal görseller yan yana. PC’ye ilk kez onun yol yapım, oyunun bu sürümü Wii orijinaline sadık kalır, ancak yeni bir kitleye tüm sevimli, şımarık eğlenceli getiriyor. Eğer onii gelen Alpoko güvende tutmak ve bizim küçük kahraman tüm dünyanın kralı olmak yardımcı olabilir misiniz?
Temel Özellikler:
tüm orijinal hikaye kitabı tarzı sanat, içeriği ile, oyunun fan favori Wii versiyonunun geliştirilmiş HD portu oynamak ve mevcut Oynanabilirlikle ve sorumluydu.
Batı dünyasının çoğu kendi arazi üzerinde iddianızı anlayabileceği emin olmak için, Fransızca, İtalyanca, Almanca veya İngilizce, İspanyolca oyna (Not: Oyun aynı zamanda Japon metni içerir, ancak düzgün Windows işletim sistemi görüntülemek için Japonca metin için sırayla ) Japonca olarak ayarlanması gerekir.
tüm krallığı iyileştirmek adına – sadık konular, hazine kazmak binaların yıkılması ve yeni alanlara erişmek için engelleri kırmak zorunda.
Bireysel seviyor, beğenmeme ve günlük deneyimlerine dayanarak gelişebilir kişisel anıları var eşsiz NPC ile etkileşim.
itibar artırmaya yardımcı ve Alpoko asil adını ilerletmek için görevler çeşitli atın.
tüm yeryüzünde en iyi hükümdar olmak için bayrağı altında çevreleyen rakip krallıkları Unite (ve sonuçta, tüm arazi üzerine kuralları biri!).

TR De ilk www.torrent-oyunindir.com Paylaşılmıştır. . ilklerin adresindesiniz

Türkiye ilk bizde Her zamanki gibi.

Çıkış Tarihi: 09 ağustos 2016

OYNANIŞ VİDEOSU EKLENMİŞTİR. www.torrent-oyunindir.com

Little Kings Story indir BENZER İÇERİKLER
Little Kings Story indir YAPILAN YORUMLAR