Lost Planet 3 Complete indir

0
 

Lost Planet 3 Complete indir Türkçe Yama
 

Lost Planet 3 Complete indir
 

Lost Planet 3 Complete indir

Lost Planet 3 Complete indir 2016 Ve 2017 aksiyon, Macera oyunlarında en üst puanları almış oyunumuz her zamankinden daha sert Lost Planet serisi dönüşü, karakterize aşırı ve öngörülemeyen durumlar. Lost Planet 3 önsezi gezegen ve E.D.N. sömürge geçmişi hakkında yeni gerçekleri ortaya koymaktadır III.

Planet 3 Jim Peyton, E.D.N. üzerinde tehlikeli ama kazançlı bir sözleşme almak için Dünya’ya bırakan bir teçhizat pilotu tanıtmaktadır Kayıp III. kolonizasyon için gezegeni hazırlanıyor Neo-Venüs İnşaat (NEVEC) için çalışan Jim Coronis üssünde yoldaşı öncülerini katılır ve keşfedilmemiş arazi ölçme ve gezegenin enerji arzının örnekleri elde başlıyor – Termal Enerji.

NEVEC mevcut Termal Enerji rezervi düşük Coronis misyonunun kaderi ile çalışan enerji tedarik bulunan varlık doğal kaynağına bağlıdır. Bu ailesine büyük bir ödeme-off ve erken bilet ev için büyük bir fırsat olduğunu anlayarak, Jim hain çevre ve yerli Akrid tehdidi riskini braves.
evden uzakta bir ev olarak Vekili ve sahada Jim yardımcı olabilecek araçlar bir dizi övünme, yarar teçhizat Jim’in güvenliği sağlar ve onun sözleşme çalışmaları için değil, sadece esastır de sürekli değişen iklim karşı koruma sağlar.

on-ayak savaşları ve yoğun bir first person eylem de dahil olmak üzere oyun daha çeşitli bir yelpazede sunacak Planet 3 kaybetti. E.D.N. eşsiz ve dinamik bir ortamda içinde gizli gerçekleri açığa çıkarmak multiplayer modları bir dizi ve Lost Planet evrenin derinliklerine defterleri olacak Planet 3 Kayıp zorlayıcı bir tek oyuncu deneyime sahip

içerdiği Tüm ek paket dlcler dahildir.
• Lost Planet 3 (main game)
• Survival Pack DLC
• Assault Pack DLC
• Freedom Fighter Pack DLC
• Punisher Pack DLC
• Map Pack 1
• Map Pack 2
• Map Pack 3
• Hi Res Movies DLC

TR De ilk bizde www.torrent-oyunindir.com Paylaşılmıştır. .

Türkiye ilk bizde Her zamanki gibi.

Çıkış Tarihi: 23 Mayıs 2016

OYNANIŞ VİDEOSU EKLENMİŞTİR. www.torrent-oyunindir.com

   

Lost Planet 3 Complete indir
   

Lost Planet 3 Complete indir Full crack İndir
   

Lost Planet 3 Complete indir MultiPlayer Yaması İndir
 
7.865
OYUN BILGILERI 2 sene önce eklendi
YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?

2018 EN GÜNCEL OYUNLARINI TAKİP EDİN!

Sayfayı Beğen

GÜNCEL OYUNLARI TAKİP EDİN!