Lucius 2 torrent indir

1
   

Lucius 2 torrent indir Türkçe Yama
 

Lucius 2 torrent indir - Full PC Türkçe
   

Şeytanın oğlu öldürmeye devam ediyor 2 ci serisi olan Lucius 2 torrent indir Oyunu açınca hastane koridorlarında yankılanan bebek ağlamalarını duyuyoruz. Tarih 6 Haziran 1966’yı gösterdiğinde, Lucius dünyaya gelir. 6 yaşına girince ailesi ona bir doğum günü partisi hazırlar ancak Wagner ailesinin bu mutlu günü, kendileri için felaket olacak günlerin başlangıcıdır.

Her şey normal olarak devam ederken, Lucius birden şeytanla karşılaşır. Acı bir gerçek ortaya çıkmıştır. Lucius, Charles ve Nancy Wagner’in oğlu değildir. Aslında anatomik olarak oğullarıdır ancak doğum sırasında şeytan bebeği hâkimiyeti altına almıştır. Dolayısı ile Lucius aslında Lucifer’in (şeytan) oğludur. Artık bundan sonra Lucius tamamen “öz” babasına hizmet edecek ve Dante Malikânesinde yaşayanları tek tek öldürecektir. Bir şekilde malikâneye iş için gelenler de bu kötü akıbete uğramaktan kurtulamayacaktır.

Peki, ne oldu da şeytan 6 sene bekledi ve bu zamanda devreye girdi? Bunun cevabı 6 rakamında gizli. Lucius da aynı Damien (The Omen) gibi 6. ayın 6’sında doğdu. 6 yaşına girince de, Şeytani misyonu başlamış oldu.

Filmler ve oyunlarda, birbirine tezat teşkil eden durumlar çoğunlukla kullanılır. Mesela Joker, gülümseyen suratlı makyajıyla kötülüğün temsilcidir. Damien ve Lucius da aynen böyle birer ölüm makinesi. O sevimli ve masum yüzlerinin aksine, kalplerinde büyük bir kötülük barındırmaktadırlar.

 

Lucius 2 torrent indir
 

Lucius 2 torrent indir Full crack İndir
         

Lucius 2 torrent indir Oyun Hakkında Yorum Ve Görüşlerinizi Bizimle Paylaşınız.

 

Lucius 2 torrent indir - Full PC Türkçe
 
6.820
OYUN BILGILERI 3 sene önce eklendi
Lucius 2 torrent indir

Tür: Aksiyon Oyunları, Korku Oyunları

Platform: PC

Boyut: 5 GB

Crack: FULL

Tarih: 13-02-2015

Dil: İNGİLİZCE

Etiketler: , ,

BENZER OYUNLAR
Call of Duty WWII İndir
107.554 bakılma
Far Cry 5 İndir
31.992 bakılma
YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?

Anında Yeni Oyunlardan Haber Alın.

Sayfayı Beğen 🙂

GÜNCEL OYUNLARI TAKİP EDİN!