Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Mafia 2 PC FULL indir

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
 
 
 
   

Mafia 2 PC FULL indir

Mafia 2 PC FULL indir Birlikte onun dostum Joe ile, o hızla büyük ödül, statü ve sonuç suçları ile aile merdivenden yukarı tırmanan, mafya kendini kanıtlamak için çalışıyor … bir bilge adam gibi hayat göründüğü gibi oldukça dokunulmaz değildir.
Eylem-Paketli Oyun:
Yoğun topçu savaşı, beyaz knuckle araba kovalama sahnesi ve visseral el-dövüş-it tüm bu ve bir “made man” olmak için daha fazla sürer.
Epik Gangster Hikayesi:
ikonik mafya tiyatro esinlenerek, zorlayıcı karakterler ve sinematik sunum Mafya cazibesini ve yaşam imkansız kaçış içine oyuncuları çeker.
Sürükleyici Dünya ve Süresi:
Empire Bay dünyasına girin – İkinci Dünya Savaşı Avrupa’da hüküm sürüyor ve mimarlık, arabalar, müzik ve giyim tüm çarpıcı ayrıntılı olarak dönemini yankı. Zaman geçtikçe, sıcak sopa arabalar, 50s moda ve çağın en iyi müzik bazı serin bir yeni dönemin doğum yansıtmaktadır.
Illusion Engine ™:
2K Çekçe tescilli Illusion Engine, oyun güzel hale dış ortamlarda ve girift tasarlanmış iç Empire Bay’in 10 mil kare keşfetmek için izin verir.
Soundtrack Dönemi Mood yansıtır:
Mafia II devrin en etkili sanatçılarından bazılarının parçaları özellikleri gibi oyuncular Amerika Altın Çağı dalmış olacaktır.
TR De ilk www.torrent-oyunindir.com Paylaşılmıştır. . ilklerin adresindesiniz

Türkiye ilk bizde Her zamanki gibi.

Çıkış Tarihi: 15 EYLÜL 2016

OYNANIŞ VİDEOSU EKLENMİŞTİR. www.torrent-oyunindir.com

Mafia 2 PC FULL indir BENZER İÇERİKLER
Mafia 2 PC FULL indir YAPILAN YORUMLAR