Mafia II Director’s Cut indir

3
 

Mafia II Director’s Cut indir Türkçe Yama
 

Mafia II Director’s Cut indir
 

Mafia II Director’s Cut indir

Mafia II Director’s Cut indirVito Scaletta bir işi yapmak için güvenilir olabilir biri olarak İmparatorluğu Körfezi sokaklarında kendisi için bir isim yapmak için başlamıştır. Birlikte onun dostum Joe ile, o hızla büyük ödül, statü ve sonucu suçları ile aile merdivenden yukarı tırmanan, mafya kendini kanıtlamak için çalışıyor … bir bilge adam gibi hayat göründüğü gibi oldukça dokunulmaz değildir.
Temel Özellikler:
Aksiyon Paketli Oynanış: Yoğun topçu savaşı, beyaz knuckle araba kovalama sahnesi ve visseral el-dövüş-it tüm bu ve bir “made man” olmak için daha fazla sürer.
Epic Gangster Story: Mafya cazibesini ve yaşam imkansız kaçış içine oyuncular çekecek ikonik mafya drama, zorlayıcı karakterler ve sinematik sunum esinlenerek.
Sürükleyici Dünya ve Dönemi: – Dünya Savaşı, Avrupa’da hüküm sürüyor ve mimarlık, arabalar, müzik ve giyim tüm çarpıcı ayrıntılarıyla dönemini yankı Empire Bay dünyasına girin. Zaman geçtikçe, sıcak sopa arabalar, 50s moda ve çağın en iyi müzik bazı serin bir yeni dönemin doğum yansıtmaktadır.
Illusion Engine ™: 2K Çekçe patentli Illusion Engine, oyun güzel hale dış ortamlarda ve girift tasarlanmış iç Empire Bay’in 10 mil kare keşfetmek sağlar.
Soundtrack Dönemi Mood yansıtır: Mafia II devrin en etkili sanatçılarından bazılarının parçaları özellikleri gibi oyuncular Amerika’nın Altın Çağı dalmış olacak.
Steamworks başarıları ve skor dahil!
Diğer Gereksinimler
İlk kurulum Buhar kimlik doğrulaması için tek seferlik internet bağlantısı gerektirir; (oyuna dahil) gerekli yazılım yüklemeleri nVidia PhysX_drivers 10.04.02_9.10.0522and nVidia GPU sürücüleri 197,13 veya en son, Buhar Client ve Microsoft DirectX bulunur. Oyun kılavuzunda ve mevcut yazılım lisans koşulları. Böyle seçkin, unlockable, indirilebilir veya çevrimiçi içerik, hizmetler, ya da tek kullanımlık seri kodu, ek ücret ve / veya çevrimiçi hesap kaydolmasını gerektirebilir fonksiyonları gibi özel özelliklere devredilemez erişimi (13+). Özel özelliklere erişim tüm kullanıcılar için geçerli olmayabilir, internet bağlantısı gerekebilir ve 30 gün bildirim üzerine, iptal değiştirilmiş veya farklı koşullar altında sunulabilir.

   

Mafia II Director’s Cut indir
   

Mafia II Director’s Cut indir Full crack İndir
   

Mafia II Director’s Cut indir MultiPlayer Yaması İndir
 
35.843
OYUN BILGILERI 3 sene önce eklendi
Mafia II Director’s Cut indir

Tür: PC OYUNLARI, Aksiyon Oyunları, Macera Oyunları

Platform: PC

Boyut: 9,1 GB

Crack: SKIDROW

Tarih: 10-08-2015

Dil: İNGİLİZCE

Etiketler:

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?

2018 EN GÜNCEL OYUNLARINI TAKİP EDİN!

Sayfayı Beğen

GÜNCEL OYUNLARI TAKİP EDİN!