Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Mafia III Digital Deluxe İndir

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (PUAN VER)
Loading...
 
 
 
   

Mafia III Digital Deluxe PC indir

Mafia III: Faster, Baby! Bayou’nun batısındaki kırsal kasaba Sinclair Parish’de Sheriff “Slim” Beaumont, korku ve şiddet platformunda hüküm sürüyor. Bir İnsan Hakları lideri öldürülüp diğer aktivistler hedef alındığında Lincoln, kasabanın kötü yönünü ortaya çıkarmak için patlayıcı bir görevde silah arkadaşı Roxy Laveau ile güçlerini birleştiriyor. Slim’i ve yozlaşmış Şerif Departmanını adalete teslim etmek için yüksek oktanlı araba takiplerine, epik ve yeni askeri düzeyde savaş taktiklerine ve operasyonlara katılın.
SINCLAIR PARISH:
Bayou’nun batısındaki, kendilerini yaşam tarzlarını korku ve şiddetle dayatmaya adamış emniyet güçleri tarafından yönetilen tamamen yeni bir kasaba. Geniş ve çeşitli araziler epik araba takiplerinin ve tamamen yeni savaş taktiklerinin zeminini oluşturuyor.
AİLE, İHANET VE İNTİKAMI İÇEREN YENİ BİR HİKAYE:
Önemli bir İnsan Hakları liderinin öldürülmesinin intikamını almak ve Sheriff “Slim” Beaumont ile yolsuzluk çetesini adalete teslim etmek için yerel aktivist Roxy Laveau ile ortak olun.
İNTİKAM STRATEJİNİZİ YENİDEN BELİRLEYİN:
Genişletilmiş dublörlü sürüş ve savaş mekanikleri, yeni araçlar ve silahlar, hem direksiyonda hem de yaya olarak düşmanlarla karşılaşmak için yeni fırsatlar ekliyor.
EPİK ÖDÜLLER:
İntikam yolunuzu daha da kişiselleştirmek için benzersiz Faster, Baby! ödüllerinin kilidini açın. Roxy’nin cehennem ateşi saçan susturulmuş makineli tüfeği MK 1020’yi kullanın. Roxy’nin takipler için yapılmış sportif Lassiter Nightcrawler’ında pedala basın. Ayrıca, Blue Genius ve The Experience kıyafetlerine ve daha fazlasına erişin!
Faster, Baby! Season Pass’in. bir parçasıdır.
doğumunda seninle olanlar değil, onlar için ölümü göze aldıklarındır. Artık New Bordeaux’taki evine dönen Lincoln, sabıkalı geçmişinden kaçmaya karar veriyor. Fakat İtalyan Mafyası yeni ailesini, yani zenci mafyasını arkadan bıçaklayıp ortadan kaldırınca Lincoln da eskisinin külleri üzerine yeni bir aile kurarak bu işin arkasındakilere karşı askeri düzeyde bir intikam mücadelesine giriyor. Bu uğurda şiddetli silahlı çatışmalar ve yakın dövüşlere girmesi, aracını çılgınca kullanması ve tehlikeli sokaklarda hayatta kalması gerekecek. Ama doğru ekibi kurarak, zor kararları alarak ve ellerini biraz kirleterek şehrin yeraltı dünyasında zirveye çıkmak mümkün.

 • NEW BORDEAUX, 1968 YILINDA YENİDEN KURGULANMIŞ YENİ NEW ORLEANS

  : Mafyanın ve yolsuzluğa bulaşmış devlet çalışanlarının hüküm sürdüğü, o çağın görüntüleri, sesleri ve duygularla dolu sosyal atmosferiyle zengin bir şekilde detaylandırılmış devasa, kapsamlı ve köhne açık dünya.

 • BEKLENMEDİK VE ÖLÜMCÜL BİR ANTİ KAHRAMAN

  : Hayatında aile olarak adlandırabileceği tek şey olan zenci mafyasının vahşice katledilmesinin ardından İtalyan Mafyası’ndan intikam almak için ant içen bir yetim ve Vietnam gazisi olan Lincoln Clay rolüne bürünün.

 • İNTİKAMINIZI ALIN

  : Lincoln’un askeri eğitimini ve topladığınız istihbaratı kullanarak İtalyan Mafyasını alaşağı ederken bodoslama saldırılardan gizlice takip edip öldürmeye kadar çok çeşitli taktik seçenekleriyle kendi oyun tarzınızı belirleyin.

 • ESKİSİNİN KÜLLERİ ÜZERİNDE YENİ BİR AİLE

  : Hangi teğmenlerinizi ödüllendirip hangilerine ihanet edeceğinize karar vererek kendi eşsiz stilinizle yeni bir suç imparatorluğu kurun…MİNİMUM:
İşletim Sistemi: Windows® 7, 64-bit
İşlemci: Intel i5-2500K, AMD FX-8120
Bellek: 6 GB RAM
Ekran Kartı: 2GB of Video Memory & NVIDIA GeForce GTX 660, AMD Radeon HD7870
DirectX: Sürüm 11
Depolama: 3 GB kullanılabilir alan
Ses Kartı: DirectX Compliant Sound Card
İlave Notlar: Windows 8.1 users may need additional windows Update files: Please Click here for information
ÖNERİLEN:
İşletim Sistemi: Windows® 7, 64-bit
İşlemci: Intel Core i7 3770, AMD FX-8350
Bellek: 8 GB RAM
Ekran Kartı: 4GB of Video Memory & NVIDIA GeForce GTX 780 or GeForce GTX 1060, AMD Radeon R9 290X
DirectX: Sürüm 11
Depolama: 3 GB kullanılabilir alan
Ses Kartı: DirectX Compliant Sound Card

Mafia III Digital Deluxe İndir BENZER İÇERİKLER
Mafia III Digital Deluxe İndir YAPILAN YORUMLAR