Mafia III Stones Unturned İndir

1
  

Mafia III Stones Unturned İndir Türkçe Yama
 

Mafia III Stones Unturned İndir
  
Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Mafia III Stones Unturned PC indir

Mafia III Stones Unturned Full versiyondur ana oyun dahil tüm dlc ve ek paketleri icerir Mafia III Stones Unturned En büyük güncelleme paketidir. John Donovan, Vietnam dostu Lincoln Clay’in intikam çağrısına çekinmeden yanıt vermişti. Lincoln için bu iyiliğe karşılık verme zamanı, çünkü Donovan’ı ölüme terk eden Connor Aldridge adlı hain, çok tehlikeli kayıp kargonun arayışında New Bordeaux’nun altını üstüne getirmeye geldi. Lincoln ve Donovan, onu durdurmak için paralı ordusuyla savaşmak zorunda. Aldridge’in planını bozmak ve özgür dünyayı korumak için ağır silahlar, silahlı araçlar, nişancı desteği ve eşsiz ödüllerden faydalanın.

SOĞUK SAVAŞ SOSLU SİLAHLANMA YARIŞI

Donovan ve Lincoln’un arkadaşlığı savaşın büyük hasar verdiği Vietnam ormanlarında kurulmuştu. Saf değiştiren casus Connor Aldridge orada Donovan’a ihanet etmiş ve onu ölüme terk etmişti. Şimdi de Aldridge, düşürülen bir ordu uçağını ve tehlikeli kargosunu bulmak için New Bordeaux’da yeniden ortaya çıktı ve Donovan ile Lincoln, onun paralı ordusunu durdurmak için güçlerini birleştirmek zorunda.

NEW BORDEAUX SAHİLİ AÇIKLARINDA TEHLİKE

Aldridge’in sebep olduğu yıkımın izlerini New Bordeaux’nun yepyeni bölgelerinde takip edin ve güçlendirdikleri ada üssüne sızmak için paralı askerlerin kol gezdiği ormanlardan geçin.

ASKERİ EKİPMANLAR

Üstün eğitimli paralı askerleri alt etmek ve Aldridge’i mıhlamak için tamamen yeni ve daha güçlü patlayıcı silahlar, nişancı desteği, ağır donanımlı askeri araçlar ve açılabilen diğer nesnelerden faydalanın.

EN TEHLİKELİ OYUN

Yeni müttefik Robert Marshall, New Bordeaux’da bir ödül avcılığı operasyonu işletiyor. Tamamen yeni dart silahını kullanarak hedefleri sessizce etkisiz hale getirin ve onları gizlice teslim etmek için arabanızın bagajına atın.

ANA OYUN DAHİL

– Mafia III – Judge, Jury and Executioner Weapons Pack
– Mafia III – Family Kick-Back Pack
– Mafia III – Faster, Baby!
– Mafia III – Stones Unturned

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
 

Mafia III Stones Unturned İndir
 

Mafia III Stones Unturned İndir Full crack İndir
       

Mafia III Stones Unturned İndir Oyun Hakkında Yorum Ve Görüşlerinizi Bizimle Paylaşınız.

  
6.481
OYUN BILGILERI 5 ay önce eklendi
YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?

Anında Yeni Oyunlardan Haber Alın.

Sayfayı Beğen 🙂

GÜNCEL OYUNLARI TAKİP EDİN!