Making History The Great War indir

0
   

Making History The Great War indir Türkçe Yama
 

Making History The Great War indir - Full PC Türkçe
   

Making History The Great War indir

Making History The Great War indirMaking History – The Great War: kendi hikayenizi yazın ve Birinci Dünya Savaşı döneminde Büyük Güçlerin birinin yol olarak tarihin akışını değiştirmek. Modern sanayileşmiş savaş sonsuza kadar imparatorlukların yaşını değiştirir olarak hakim miyiz?

Eğer savaş için istekli engin nüfus üzerinde güç tutun değişen ittifaklar, gelişen teknolojiler ve kendine hizmet eden uluslar üzerinden bir yol gezinmek gibi eylemleri dünya olaylarını etkileyecektir. Endüstriyel genişleme Kontrol ticaretle iştigal, ittifaklar oluşturmak ve şimdiye kadar yapılmış en derinlemesine Birinci Dünya Savaşı büyük strateji oyununda askeri güçlerini yol açar.

ŞİMDİ ÜCRETSİZ DEMO GET. Yukarıdaki İNDİR DEMO düğmesini tıklayın.

Tarihin akışını değiştirme: sonra kendi kararlarını tarihsel başlangıç ​​noktalarında başlayın.
Hayır iki oyun aynıdır: büyük güç ulusların her başarılı farklı stratejiler gerektirir benzersiz bir karakter ve durum vardır.
Etrafında oluyor bütün bir dünyayı yaşayın: Lusitania batan için suikastlar olası tarihsel dünya olayları yüzlerce tepki.
Tarihsel dönemin kendinizi bırakın: süre ve coğrafi konumunu yansıtan ulus özgü toprak, hava ve deniz birimler yanı sıra şehir mimarisinin Yüzlerce.
Savaş ulusun seferber: senin hazinenin önce zafer elde etmeye çalışın – ve insan gücü – sildi edilir.
Seas Kontrol: denizler ve abluka portları, ya da ücret sınırsız denizaltı savaşı kendi ve düşmanları ile ticaret gemileri batırmak için deniz filoları kullanın.
Tampon bölgeler oluşturmak için koloniler ve kukla devletler kurulması, yeni müttefikler kazanmak ya da isyanları önlemek: Stratejik yönetim seçimler yapın.
Satın alma ve küresel ekonomide satmak: Ticari kaynaklar ve üretilen malların dünya pazarında veya doğrudan diğer uluslarla.
Imparatorluk inşa etmek ve büyümek için ulaşım artırmak: ticaret, kaynak çıkarma, endüstriyel genişleme ve asker hareketini artırmak için bölgeleri bağlamak için demiryolu kullanın.
Etki alanınızı genişletin: diğer ülkelerle ilişkileri artırmak için dış yardım kullanın.
“Play zaman” bulut tabanlı çok oyunculu hizmetini kullanın: zahmetsizce istediğiniz zaman bile günde bir kez, sıranızı alarak dev çok oyunculu oyunları. Http://making-history.com web sitesinde diplomasi forumdaki tarihsel meslektaşı rol-play.
Yap Geçmiş: oluşturun ve detaylı senaryo editörü ile çok kendi özelleştirilmiş “Ne … eğer” tarihsel senaryoyu paylaşıyoruz.

 

Making History The Great War indir
 

Making History The Great War indir Full crack İndir
         

Making History The Great War indir Oyun Hakkında Yorum Ve Görüşlerinizi Bizimle Paylaşınız.

 

Making History The Great War indir - Full PC Türkçe
 
7.665
OYUN BILGILERI 3 sene önce eklendi
Making History The Great War indir

Tür: Simulasyon Oyunları, Strateji Oyunları

Platform: PC

Boyut: 1,54 GB

Crack: CODEX

Tarih: 01-06-2015

Dil: İNGİLİZCE

Etiketler:

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?

Anında Yeni Oyunlardan Haber Alın.

Sayfayı Beğen 🙂

GÜNCEL OYUNLARI TAKİP EDİN!