Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Malwarebytes Anti-Malware Premium 2016 Full İndir – Türkçe

1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan (PUAN VER)
Loading...
 
 
 
   

Malwarebytes Anti-Malware Premium 2016 Full İndir – Türkçe

 

Malwarebytes Anti-Malware Premium 2016 bilgisayarınıza yarar veren veya zarar verecek yazılımları kökünden kazın Türkçe bir anti-virüs programıdır. Malwarebytes Anti-Malware Premium 2016 İşletim sisteminizi tehdit eden virüsler, solucanlar, spywarelar duyarlı olmazsanız ciddi zararlar verebilir. Sadece bir anti-virüse sahip olmakta buna sebep veren nedenlerden, bir virüs programı zarar veren tüm içerikleri tespit edemiyor.

Malwarebytes Anti-Malware Premium 2016 burada devreye giriyor. Bu tip sorunlara karşı sizi güvende hissediyor. Tamamen güvenli ücretsiz olması da cabası. Değişen ana sayfalarla herkes karşılaşmıştır. İnternet tarayıcımızı açtığımızda kullandığımız varsayılan sitenin değişmiş olduğunu ve toolbar eklentilerinin olduğu görürüz. Malwarebytes Anti-Malware Premium 2016 ile tarama yaptırırsanız bunları bir rapor halinde sunuyor ve dilediğiniz gibi temizlik yapmanıza imkan sağlıyor.

Genelde bir çok programda tarama ve silme uzun sürer. Bu süre arttıkça insanlar artık tarama yapmamaya başlar. Kullanıcı dostu Malwarebytes Anti-Malware ile çok kısa sürede iki işlemde gerçekleşiyor. Denemenizi tavsiye ederiz.

Malwarebytes Anti-Malware Premium 2016 Full İndir – Türkçe BENZER İÇERİKLER
Malwarebytes Anti-Malware Premium 2016 Full İndir – Türkçe YAPILAN YORUMLAR