Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Man O War Corsair Warhammer Naval Battles indir

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...
 
 
 
   

Man O War Corsair Warhammer Naval Battles indir

Man O War Corsair Warhammer Naval Battles indir Corsair Games Workshop klasik Man O ‘War masa üstü oyunu dayalı yüksek macera, deniz savaş ve keşif bir video oyunudur.

Man O ‘War: Corsair – Sizin Görev
Düşman gemileri, ziyaret portları ve ticaret yağmalama denizlere yelken. düşmanlarının kalplerinde yoluyla tarih kitaplarında ve çelik azabı efsanelerini bırakarak, arka gemi filosu ile yoluna çıkan her şeyi hakim ve insanlar size sadece bakışta kaçmak izle.

Man O ‘War: Corsair – Keşfetmek ve Dövüş
Benzersiz yelkenli gemilerin çeşitli kaptan, keşfetmek ve çılgınca deniz eylem düşman gemileri ile mücadele ederken ticareti.

Man O ‘War: Corsair – Yatılı İşlemleri.
Yanı sıra deniz savaşları, düşman gemileri ile yatılı eylemler yapan siz güverte yürüyüş görür, düşman mürettebat saldıran, elinde Blunderbuss. damarları yağma ya da onları lavabo, seçim sizin.

Man O ‘War: Corsair – Düşmanlar ve Müttefikler
benzersiz ve ölümcül gemi çeşitli satın alın. Farklı ırklardan ve dahil olmak üzere birçok ölümcül düşmanları mücadele komut müttefikleri:
Şiddetli fırtınalar, ölümcül filoları ve korkunç düşmanlar nihai zafer için yol engeller.

Man O ‘War: Corsair – Eski Dünya
Man O ‘War bir kaptan: Corsair Warhammer dünyasında büyük bir kıtanın kıyılarında yelken açabilirsiniz. Sartosa için Erengrad 50 bağlantı noktaları üzerinden ziyaret, deniz sizindir araştırmaktır.
Bir kahraman maceraperest ile uğraşmak için düşman gemileri var sadece. Derin ve keşfedilmemiş okyanuslar az görmek ve öyküsünü anlatmak için yaşamak o korkunç yaratıklar tutun.
derin deniz çıkan bu ölümcül yaratıklar kan soğuk ve eşit ölçüde çeneleri düşecek. bilge kaçmaya teşebbüs olurdu ama böyle yaratıkları mücadele için cesur olanlar dünya çapında ünlü olacaktır.

TR De ilk www.torrent-oyunindir.com Paylaşılmıştır. . ilklerin adresindesiniz

Türkiye ilk bizde Her zamanki gibi.

Çıkış Tarihi: 15 EYLÜL 2016

OYNANIŞ VİDEOSU EKLENMİŞTİR. www.torrent-oyunindir.com

Man O War Corsair Warhammer Naval Battles indir BENZER İÇERİKLER
Man O War Corsair Warhammer Naval Battles indir YAPILAN YORUMLAR