Manhunt 1

2
   

Manhunt 1 Türkçe Yama
 

Manhunt 1 - Full PC Türkçe
   

Yapımlarında şiddet öğesini yoğun ve sansürsüz bir biçimde veren nadir firmalardan biri olan Grand Theft Auto (GTA) serisinden tanıdığımız Rockstar, üzerinde uzun süredir çalıştığı oyunu Manhunt ile ‘oyunlarda şiddet’ tartışmalarını tekrar alevlendireceğe benziyor. Yapım, derecelendirme kurulusu ESRB’nin "M", yani ‘Yüksek dozda şiddet içerir’ etiketine sahip. Bu, oyunun 18 ve üzeri ‘yetişkinler’ için uygun olduğunu ifade ediyor.

Konusundan bahsetmek gerekirse oyun, ölüm cezasına çarptırılmış J. Earl Cash adlı suçlunun ‘sözde’ infazından sonra başlıyor. Bu andan itibaren bizi her yerde gözetleyen ve yönlendiren yönetmenle tanışıyoruz. Karakterimizin kulağındaki küçük alıcı aracılığıyla bize yönergeler veren, bizden kısaca öldürmemizi ancak bunu yaparken mümkün olduğunca şiddetli ve gizli olmamızı isteyen bay yönetmen bizi kameralarla kaplı olduğu anlaşılan bir sehrin sokaklarına sürüklüyor. Zaten yapımda amaçlardan çok araçlar öne çıkıyor. Daha açık bir dille söylemek gerekirse öldürmek değil, nasıl öldürdügünüz önemli.

ÖNEMLİ UYARI: Oyun Windows 7’de çalışmamaktadır.

 

Manhunt 1
 

Manhunt 1 Full crack İndir
         

Manhunt 1 Oyun Hakkında Yorum Ve Görüşlerinizi Bizimle Paylaşınız.

 

Manhunt 1 - Full PC Türkçe
 
9.461
OYUN BILGILERI 9 ay önce eklendi
Manhunt 1

Tür: Aksiyon Oyunları

Platform: PC

Boyut: 1.83 GB

Crack: FULL

Tarih: 20 Nisan 2004

Kaynak: Zamunda

Dil: Türkçe Yama Mevcut

Etiketler: , , ,

BENZER OYUNLAR
Call of Duty WWII İndir
107.548 bakılma
Far Cry 5 İndir
31.991 bakılma
YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?
  • Erdi Erdal

    win 7 calısmıyosa win 10 da hıc calısmaz mk :D yalnız en sevdıgım oyundur keske rockstar 3.yü çıkartsa ne güzel olur demi ?

Anında Yeni Oyunlardan Haber Alın.

Sayfayı Beğen 🙂

GÜNCEL OYUNLARI TAKİP EDİN!