Marvels Guardians of the Galaxy Episode 3 İndir

0
 

Marvels Guardians of the Galaxy Episode 3 İndir Türkçe Yama
 

Marvels Guardians of the Galaxy Episode 3 İndir
 

Marvels Guardians of the Galaxy Episode 3 DLC indir

Marvels Guardians of the Galaxy Episode 1 ve 3 dahil tüm güncellemeler eklenmiştir. Marvel’in Galaksinin Koruyucuları: The Telltale Series, evrenin en olası kahramanlarının, Star-Lord, Gamora, Drax, Rocket ve Groot adlarıyla geçen yasadışı etiket bandı yepyeni bir öyküsü sunar. Muhteşem bir muharebenin ardından, Muhafızlar açıklanamayan bir güç eserini keşfederler. Koruyucuların her biri, bu tür kalıntıları arzulamak için bir nedene sahiptir; türünün sonuncusu olan acımasız bir düşman ve ellerinden yırtmak için hiçbir şeyden vazgeçmeyecek kimse.

Dünya’dan Milano’ya Bilgiye ve ötesine, muhteşem müzik ritmine ayarlanan bu beş bölümlük episodik serisi, orijinal Koruyucular macerasında Star-Lord’un roketle güçlendirilmiş çizmelerine sizi benzetiyor. Telltale stilini kazandığınızda, kararlarınız ve hareketleriniz, yaşadığınız hikayenin yolunu arar.

Ödüllü stüdyo Telltale Games’in bu yeni serisinde, beş bölümün (Epizod 1-3 şimdi mevcut, Bölüm 4-5 yakında çıkacak) tümüne erişime de yer veriliyor.

   

Marvels Guardians of the Galaxy Episode 3 İndir
   

Marvels Guardians of the Galaxy Episode 3 İndir Full crack İndir
   

Marvels Guardians of the Galaxy Episode 3 İndir MultiPlayer Yaması İndir
 
1.938
OYUN BILGILERI 10 ay önce eklendi
YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?

2018 EN GÜNCEL OYUNLARINI TAKİP EDİN!

Sayfayı Beğen

GÜNCEL OYUNLARI TAKİP EDİN!