Masquerada Songs and Shadows indir

0

Masquerada Songs and Shadows indir

Masquerada Songs and Shadows indir beş yıl önce devlete karşı bir suç için sürgün edildi, ama şimdi diplomat Razitof Azrus gizemli kaçırma çözmek için geri Ombre çağrılır. Masquerada diğer üyeleri onun soruşturma, aldatma bu kültürü içinde birbirine hakkında sahip kendi şüpheler katılmak gibi daha derin bir komplo Ombre gölgelerde pusuda gibi kendi inanç sınırına itilmiş olacaktır.

ÖZELLİKLER:

Sizin Dövüş, senin Pace: mücadele acele kontrol etmek için taktik duraklama kullanın parti konumuna ve ikinci onların saldırılarını planlamak.
Etiketi A Game: düşmanları üzerine element sihirli etiketleri Lay ve kalabalık kontrol durumu efektleri için başka eleman ile etiketleri etkinleştirmek!
Canlı Comicbook Sanat: hülyalı renkler ve zamansız bir estetik için stilize 3D karakterler ile harmanlanmış Fransız çizgi sanatçıların ilham çevre linework, ile gözlerinize ziyafet çekin.
Bir Tamamen Sesli Masalı: Ombre kalbinde dram tam Matthew Mercer ve Jennifer Hale gibi VO ağır topları tarafından dile anlatı üzerinden 12 saat, gözler önüne serilir.
TR De ilk www.torrent-oyunindir.com Paylaşılmıştır. . ilklerin adresindesiniz

Türkiye ilk bizde Her zamanki gibi.

Çıkış Tarihi: 01 EKİM 2016

OYNANIŞ VİDEOSU EKLENMİŞTİR. www.torrent-oyunindir.com

795
OYUN BILGILERI 1 sene önce eklendi
Masquerada Songs and Shadows indir

Tür: Aksiyon Oyunları, Macera Oyunları

Platform: PC

Boyut: 7,6 GB

Crack: codex

Tarih: 01-10-2016

Dil: İNGİLİZCE

Etiketler: , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?

2018 EN GÜNCEL OYUNLARINI TAKİP EDİN!

Sayfayı Beğen 🙂

GÜNCEL OYUNLARI TAKİP EDİN!